מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
 
אחת ולתמיד- על מה כדאי לבשל גז או חשמל?

הלבה אשר יוצאת מהכיריים היא מפתה, מושכת אליה את העיניים והרי היא הייתה פה כמעט מאז ומעולם. עם זאת, בשנים האחרונות אנו רואים כאן בישראל יותר ויותר בתים אשר מתחילים לעשות שימוש בכיריים מחשמל ולא מגז ובכך הם מוותרים על הלהבה שמושכת אותם כל כך ומעניקה להם תחושה של בית השאלה שרבים מהישראלים שואלים את עצמם היא מה עדיף לשים בבית, מערכת כיריים גז או מערכת חשמלית.

מערכת כיריים גז
מערכת כיריים גז היא המערכת המוכרת ביותר בישראל וישנם יותר בתים אשר מחזיקים במערכת שכזו. עד לפני כעשור כל הבתים בישראל היו מוכנים למערכות גז, אך נטייה זו השתנתה בשנים האחרונות. הגז מאפשר לנו לבשל עם רגש, לכוון את הלהבה כשאנו רואים במו עינינו מהי העוצמה שאנו מכוונים אליה ואין זה משנה כמה המערכות החשמליות יהיו משוכללות, הגז מעניק לנו תחושה של חשק ואהבה לבישול. על מנת להפעיל את מערכת הכיריים על גז יש לוודא שישנו חיבור במקום לבלון גז אשר נמצאים כמובן מחוץ לבית (או הדירה) ובמקום מוגן.

מערכת כיריים חשמל
מערכות הכיריים החשמליות נכנסו למטבח הישראלי בעשור האחרון. המערכות הללו פופולריות יותר באזור ארצות הברית וקנדה, אך הישראלים התחילו גם הם לאהוב את המראה הנקי החדש. הכיריים החשמליות מגיעות עם יכולות שונות וכל בית יכול לבחור האם כל אותן תכונות נראות לו יעילות או לא. למשל, ישנן מערכות אשר מאפשרות לכבות את הבישול בזמן קצוב מראש וישנם אנשים שיעידו כי מדובר על דרך בישול שמועדפת עליהם. ניתן לשער שרוב אוהבי הבישול בגז יעידו כי הבישול על פי טיימר אינו לטעמם ויש לשקוד על התבשיל אם רוצים שהוא ייצא טעים. על מנת להתקין כיריים על חשמל יש לבדוק קודם כל כי יש במקום תשתית מתאימה לכך וכי החשמל בבית מותאם להפעלתם.

שיקולים בבחירת מערכת הכיריים
השיקול איזו מערכת כיריים לשים בבית היא כמובן אישית ואין ממש תשובה חד משמעית על מה כדאי לבשל. ישנם בשלנים אשר יעידו כי האש הבוקעת ממערכות הכיריים המופעלות על גז מוסיפה לבישול מגע מיוחד ויש שיעידו כי הכיריים המבוססות על חשמל יכולות לתת מענה שאין שני לו. הפרמטרים אשר עליכם לשקול בהכנסת המערכות השונות הם:
  • איזו תשתית יש לכם בבית
  • עלויות הבישול
  • נוחות הבישול כפי שאתם מורגלים אליו
  • קלות הניקיון של הכיריים
רכישת כיריים
לאחר שבחרתם האם לרכוש מערכת כיריים גז או חשמל, זה הזמן לבחור את המערכת הטובה לכם ביותר. בעת הרכישה יש להתייחס כמובן לתקציב שלכם, אך לא רק. האחריות על הכיריים משמעותית אם אתם רוצים לבצע רכישה חד פעמים שתלך אתכם לאורך זמן וחשוב כמובן גם שהכיריים יתאימו לנראות ולצורך שלכם במטבח.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים