מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
אריזות מפתיעות של חברת  Faerch Plast
רותי ליבוביץ', שרות מזון+ 
 

מיכלי פלסטיק חדשניים לאריזת מאכלים קרים וחמים, חדשנות בפיתוח האריזות ובאיכותן, אריזות בעלות נראות גבוהה, ואפשרות לצריכה מהירה ונוחה של מוצר המזון שבקרבי האריזה. כל אלו הן האריזות מפתיעות של חברת  Faerch Plast .

חברת הדנית Faerch Plast המתמחה באריזות פלסטיק לתעשיית המזון, חשפה לאחרונה  מגוון רחב של אריזות בתחום הארוחות המוכנות.
מדובר בתחום קפדני ותובעני במיוחד, וזאת לאור הדרישה של הלקוחות לקבל מארזים נאים ובטוחים , כשהם מאפשרים לראות את מאפייני הארוחה במו עיניהם.
החברה הדנית מייצרת אריזות באיכות גבוהה הן עבור תעשיית המזון, והן עבור קמעונאים בענף. לנוכח הדרישות המחמירות, כל חומרי האריזות מיוצרים מחומרים העונים על תקנות האיחוד האירופי ועל פי הנהלים המחמירים שנקבעו על ידי האיחוד. האריזות מותאמות לשלושה סוגים של קווי אריזה: קווי אריזה ידניים , קווי אריזה אוטומטיים וקווי אריזה אוטומטיים בשיטת ההפרדה denesting. על פי שיטה זו האריזות נערמות כולן ביחד, אך תוך כדי תהליך השינוע הן מופרדות לשם החדרת המילוי באופן פרטני.
טווח המוצרים הסטנדרטי המקיף כולל מגשים, כלי קיבול מגוונים, ואריזות יציבות הניתנות לחימום שהן  אידיאליות עבור אריזה של ארוחות מוכנות.

כלי קיבול מפלסטיק לאריזת ארוחות קלות    

מארזים לארוחות קלות חייבים להתאפיין במשקל עצמי נמוך, נראות גבוהה, ואפשרות לצריכה מהירה ונוחה של מוצר המזון שבקרבי האריזה. האריזה השקופה מאפשרת ללקוח לבחון מקרוב את המזון , כאשר בחלק ממבחר האריזות ניתן להוסיף גם מכסים. הסטנדרטים הגבוהים של המפעל ותהליכי בקרת האיכות מבטיחים את הרמות הגבוהות ביותר הן של עמידה בנהלים והן של היגיינה.                                                

דשנות בפיתוח אריזות ובאיכות המוצרים

מהנדסי הפיתוח של חברת Faerch Plast פתחו אריזות אשר נועדו לענות על הדרישות החדשות של סגנון החיים המודרני. אריזות אלו מיוצרות מסוגי הפלסטיק הידידותיים ביותר לסביבה הקיימים כיום. מוצרי הפלסטיק נאספים בתום השימוש וניתנים למיחזור מלא לשימוש חוזר. בפועל, ציוד הייצור היעיל של החברה והידע המתקדם , הופכים לאפשרי כל דרישה לאריזה המגיעה מתעשיית המזון.  מחלקת המחקר והפיתוח של החברה עוסקת בימים אלה בפיתוח אינטנסיבי ובדיקת של חומרים חדשניים. השילוב של המארזים המתקדמים ביחד עם  פתרונות איטום מגוונים, כל אלה מבטיחים שהצורות החדשניות ביותר של אריזות תמיד תמצאנה בקשת הרחבה של המבחר הרב והמגוון של החברה.

 
מיכלי פלסטיק לאריזת מאכלים קרים וחמים

מיכלי הפלסטיק לאריזת מאכלים קרים מגיעים בטווח רחב של תצורות, בהתאם לדרישות הלקוח. חלק מהמארזים מותאם לחימום במיקרוגל, או להקפאה במקפיא. ניתן להשיג מיכלים שקופים או וריאציות שונות במגוון של צבעים.
מיכלי מזון מפלסטיק לאריזת בשר טרי
מיכלי המזון מפלסטיק לאריזת בשר טרי מיוצרים במגוון רחב של צבעים. תהליך ייצור מיכלי האריזה מאפשר פתרונות יעילים ביותר לשמירת טריות הבשר באופן יותר בריא.

פתרונות אריזה היגייניים וידידותיים לסביבה
ההיגיינה של המארזים היא הנקודה החשובה ביותר, הן לחברה והן ללקוח. ל- Faerch Plast יש פילוסופיה ברורה בכל הקשור לנושא ההיגיינה , האנרגיה ואיכות הסביבה. החברה מוסמכת על ידי  BRC/IoP אשר מאשרת שבטיחות המוצר, איכותו וההיגיינה שלו הם תמיד בסטנדרד גבוה. המטרה היא להבטיח שהאריזה תהיה באיכות וברמת היגיינה המרבית והמיטבית, תוך הקפדה מקסימאלית בתהליך הייצור והשיווק להבטחת בריאות הלקוח לפני ותוך כדי השימוש במארז ובמוצר המזון שמאוחסן בו.
נציין כי לחברה הדנית יש מדיניות ברורה גם לגבי שימור אנרגיה במפעלי החברה, וכן לגבי ייצור בהליכים ידידותיים לסביבה. מנהלי החברה אף גיבשו יעדים ספציפיים להפחתת צריכת האנרגיה במפעלים, כחלק מהחיסכון במשאבי אנרגיה מתכלים והתרומה של החברה לסביבה. אסטרטגיה זו הוכחה כיעילה ובעלת הצלחה גדולה. הסלוגן שבחרו מנהלי החברה אף משקף מחויבות עמוקה זו: Faerch Plast"   - אריזה שאכפת לה."


 
 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים