מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
 
 
  בקרוב: תערוכת Europain 2018
 
הבולנז'רי-פטיסרי הגדול בעולם תערך ב-6-3 בפברואר פארק התערוכות Paris-Nord Villepinte, פריז, צרפת (אולם 6). הנציגות הישראלית לאירוע: פרומוסלון ישראל.
 
 
תערוכת EUROPAIN PARIS מגייסת את כל כוחותיה על מנת להביא מול מבקריה את כל השינויים במגזר המאפים "הבולנז'רי-פטיסרי" ומגלה לנו את התכונות החדשות של הענף. מציעה את עצמה מחדש לטובת המבקרים שלה.
אנשי מקצוע ימצאו את כל הפתרונות בעמצאות סקטורציה חדשה לגמרי ולפי "מרכז האינטרס" שלהם: 'אני מייצר', 'אני מוכר', אני מנהל.
בהמשך ארבעה ימים, תערוכת EUROPAIN PARIS 2018 מארחת אירועים חדשים, כולל פורומים אשר ידונו בהם בכל הנושאים הנוכחיים של הסחר עם מומחים ושחקנים מכל מקצוע.
הודות לניסיון שלה בשוק הבולנז'רי-פטיסרי, תערוכת Europain Paris מבליטה כל המגמות העיקריות  והעכשוויות המאפשרות לאנשי המקצוע להמציא מחדש את היצע המוצרים שלהם ולהתכונן לקראת הביקור שלהם בתערוכה.
EUROPAIN PARIS תערך במקום אירועים חשובים כגון: "אליפות העולם באפיית לחמים", " אליפות צרפת של בתי הספר לאפייה-קונדיטוריה", ועוד...
אירוע ייחודי זה, המתפרש על פני 48,000 מ"ר -  שם דגש על חידושים, מגמות וטרנדים חדשים המשמשים את אנשי המקצוע בתחום.
הצלחה זו נובעת בעיקר מההשקעה ומהמסירות של צוות ההנהלת EUROPAIN להציע את האירוע הבינ"ל המושלם ביותר בתחום הלחם, אוגות וכול'... שאין כדוגמתו.
תערוכת EUROPAIN Paris, מעל לכל, היא החלון הראווה הגדול והאיכותי ביותר לחברות מכל העולם, בתחום האפיה על גווניו המרובים.
חברות, מוצרים, נטיות, המצאות, חידושים… אנשי מקצוע נהנים מארבע ימים מלאים ואינטנסיביים כדי לגלות את היצעה הגלובלית ביותר בענף.
65,000 המבקרים הבאים מ-140 ארצות (כ-146 מבקרים מישראל) בתערוכה של 2016 לא טעו: Europain היא התערוכה האידיאלית כדי לגלות את ההיצע המלא ביותר של המוצרים בתחום האפייה-קונדיטוריה, המקום לפגוש משקיעים המחפשים עסקים להשקיע בהם והמקום להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום.  רוב המבקרים בתערוכה הם בולנז'רי-פטיסרי המייצרים בעבודת יד (ארטיזנל), אחריהם נמנים תעשיינים, מפיצים/סיטונאים, ומסעדנים (שפים ביקר).
חנות הבולנז'רי נמצאת כיום בעיצומו של שינוי והפכה בין היתר לספק של פריטים לארוחת הצהריים. כיום בבולנז'רי נמכרים לחמים כמובן, אך גם כריכים, מאפים, עוגות, ממתקים, שתייה ומנות מוכנות חמות בכל שעה ביום. תערוכת Europain מאחדת בתוכה, במקום אחד, את כל האפשרויות והפתרונות לבולנז'רי המודרני, זה של עולם המחר.
 
במה לחידושים וטרנדים חדשים 
 
המבקרים בתערוכה יוכלו לגלות במקום אחד את כל החידושים והטרנדים בענף. "גלריה של החידושים" (Galerie des nouveautés) תשמש כמתחם החידושים של המציגים.
תערוכה Europain 2018 בין ה-3 ל-6 בפרואר, ב-Paris-Nord Villepinte הנו  המקום הראוי לחילופי מידע וליצירת קשרים עסקיים באווירה נינוחה וידידותית.
 
 
פרטים נוספים: פרומוסלון ישראל טל. 09-8351063
או promosal@netvision.net.il 
 


הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים