מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
דף הבית >> מזון+ אריזה >> בייגל בייגל יוצרת שקיפות בריאותית בסדרת החטיפים המלוחים
 
בייגל בייגל יוצרת שקיפות בריאותית בסדרת החטיפים המלוחים 
 
בייגל בייגל משיקה אריזות חדשות לסדרת מוצרי הבייגלה, כשהיא מעבירה בצורה מפורטת מסרים לתזונה נבונה הפונים להורים ולילדים. במסרים הללו החברה מסבירה כיצד יש להתייחס לטבלה התזונתית שעל גבי אריזות המוצרים, בשילוב טיפים כיצד להבחין בין חטיף עדיף תזונתית לכזה שפחות.
ההשקה כוללת עיצוב מחודש לאריזות הבייגלה, הבחנה בין סדרות הבייגלה על פי צבע, צורה ודמות, והמשך תקשור שפת המשחקים של בייגל בייגל לצד השקת אתר משחקים באינטרנט הפונה לילדים (המשחק יעלה בקרוב).המהלך החדש מבוצע בהשקעה של כ-500,000 שקל.
אילן רון, מנכ"ל בייגל בייגל, טוען כי בבדיקות שביצעה החברה נמצא שבארץ קיימת מודעות גבוהה לקריאת מידע על הערכים התזונתיים על גבי אריזות המזון ובמיוחד להצהרות של היצרן. מאידך, נמצא בלבול בכל מה שקשור להבנת המידע ובמיוחד למידע המפורט בטבלה התזונתית. בבייגל בייגל החליטו, לפיכך, ליזום ולקחת אחריות בהדרכת הקונים, במיוחד כאשר במקרים רבים אלו האימהות הן שרוכשות את המוצר לילדיהן. לכן אנו מדריכים את האם איך לקרוא את הטבלה התזונתית בעת החלטת הקניה. באמצעות המהלך, שכולל גם החלפת אריזות ויצירת בידול ובולטות, החברה מעניקה להורים כלים להתייחסות לטבלה התזונתית.
 
הבחנה בין סדרות הבייגלה השונות על פי צבע, דמות וצורה
 
כדי לייעל את תהליך הקניה ולעשותו מהיר ונוח יותר עבור הקונה, בייגל בייגל יצרה לראשונה הבחנה בין סדרות הבייגלה השונות על פי צבע, דמות וצורה, שתקל על הצרכנים להבדיל בין בייגלה שומשום, מלח, מיקס וכו' 
חלוקה על פי צבעים
מוצרי הבייגלה עברו חלוקה על פי צבעים: מוצרי הבייגלה עם מלח מזוהים ע"י הצבע הצהוב, סדרת בייגלה שומשום ע"י הצבע האדום, בייגלה מיקס מוצע באריזות כחולות וסדרת הבריאות באריזות ירוקות.
הבחנה בין צורות הבייגלה באמצעות דמות
הרעיון הוא שכל דמות מביאה לידי ביטוי צורה שונה שדומיננטית בה. לדוגמה:
בייגלה טבעות מוצע באריזות עם דמות דרקון (שהרי צווארו הארוך של הדרקון עשוי טבעות, טבעות), בייגלה מקלות באריזה עם דמות האביר (האוחז חרב – היא המקל בייגלה) וכו'. כמו כן הקפידה החברה למקם בצורה בולטת את שם המוצר ותמונתו להקלת זיהויו.
גב האריזה
בייגל בייגל בחרה לציין באופן בולט על גב האריזה טבלה תזונתית המכילה פירוט מלא מעבר למקובל כיום, עם התייחסות מפורטת לסוכר, שומן טראנס וסיבים, כחלק מהשקיפות מול הצרכן ותקשור מסרי התזונה הנכונה מול ההורים.
כמו כן, על גב האריזה מצוין כי בבייגלה עד 70% פחות שומן מחטיפים מטוגנים, חטיפי בוטנים וחטיפי צ'יפס מטוגן וכן מופיע סימון כי המוצר מכיל סיבים תזונתיים.ערכי השומן על סוגיו כמו גם כמות הסיבים מופיעים בהדגשה בטבלה התזונתית.
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים