מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
 

 

 

 

יצרני האריזות השקיעו כ-60 מיליוני דולרים בפיתוח של 1,200 אריזות

 

מתחילת השנה השקיעו יצרני האריזות כ-60 מיליוני דולרים בתכנון, פיתוח ועיצוב כ-1,200 אריזות חדישות. מדובר באריזות למזון, טקסטיל, קוסמטיקה, הייטק, חקלאות ומוצרי תעשייה. כך מסר דורון קמפלר – יו"ר מכון האריזה והעיצוב הישראלי בהתאחדות התעשיינים, המכהן גם כיו"ר איגוד מוצרי בניה וצריכה בהתאחדות התעשיינים ומנכ"ל כרמל מערכות מיכלים.

קמפלר מעריך כי השנה יחול גידול של 4% במכירות ענף האריזה והם יגיעו לכ-1.25 מיליארדי דולרים. בתוך כך צפוי גידול של כ-6% ביצוא שיגיע לכ-320 מליוני דולרים.

להערכתו, יקלטו בענף השנה כ-100 עובדים חדשים המהווים כ-1% מכלל המועסקים בתעשייה זו. בענף האריזות מועסקים כיום כ-9,600 עובדים באופן ישיר.

הוא ציין, כי 44 חברות בתחום  האריזה התחרו ביניהם לאחרונה בתחרות האריזה "כוכב ישראל 2007". הזוכים בתחרות יציגו את אריזותיהם בתחרות העולמית וורלדסטאר 2007 (WORLDSTAR),  שתיערך באוקטובר באתונה שביוון.

במקום הראשון זכתה חברת היי קפה – שעצבה צנצנת לקפה עם מנגנון שמירה על הטריות; במקום השני זכתה חברת בגיר – שעצבה אריזה לחליפה, במקום השלישי זכתה חברת אביטל מעצבים – שעצבה  מתקן לקידום מכירות לתפוחים ובמקום הרביעי זכתה חברת שטראוס שעצבה מתקן אחסנה מפלסטיק ל- 14 בקבוקי אקטימל למקרר.

קמפלר הדגיש, כי השנה התקיימה התחרות בבית התעשייה בת"א. חבר השופטים בראשותו של צבי ימיני, יו"ר ועדת העיצוב והחדשנות של התאחדות התעשיינים ויו"ר הידרו תעשיות קבע את הזוכים על-פי אמות מידה של הגנה ושימור התכולה של האריזה, שמירה על איכות הסביבה, התאמה למיחזור, התאמת  האריזה למשלוח ביבשה, בים ובאוויר; נוחות השימוש, מלוי, סגירה, פתיחה וסגירה חוזרת; מידע מספק; מלוי דרישות החוק; שימוש נכון בחומרים, צמצום עלויות, עיצוב גרפי של האריזה ועוד.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים