מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
ניסוי ראשון מסוגו בארץ לשימוש במארזי RFID
קירור גליל בקרית שמונה השלים בהצלחה את הנסוי לניהול מלאי פרי
 
בית הקירור "קירור גליל" השייך לחברה לפיתוח הגליל (בבעלות 33קיבוצים) השלים בהצלחה ניסוי ראשון מסוגו בארץ לשימושבטכנולוגית תגי רדיו (RFID)  לניהול מלאי פרי ופעילות חדרי קירור. בעקבות הצלחת הניסוי הוגשה תכנית מו"פ להשקעה של 7מיליון יורו בהעברת מכלול הפעילות של בית הקירור "קירור גליל" לסביבת עבודה ב RFID-ובקרת איכות הפרי מהמטע ועד השוק. במידה ותאושר תבוצע במשותף עם השוק האירופי המשותף.
עמוס לוין מנכ"ל קירור גליל אומר כי חברות וארגונים גדולים בישראל, משקיעים סכומי כסף גדולים לבחינת השימוש בטכנולוגית RFID לצורך תהליכים לוגיסטיים מורכבים וכי קירור-גליל בחרה להיות חלוצה בבחינת טכנולוגיה זו. הסיבה לכך היא שמפעל "קירור גליל" קולט לאורך השנה תוצרת פרי של יותר מחמישים מגדלים, ובקיבולת מערך קירור ל- 36 אלף טונות פרי ומוצרי מזון. המחזור הכלכלי של קירור גליל עומד על 19 מיליון שקל בשנה. ובכל שנה מושקעים מעל 2 מיליון שקל במערכי הקירור המחשוב והתשתיות של המפעל. לוין אומר כי הבחירה בתשתיות יבמ ואינטל עבור המערכת שהוקמה על ידי חברת"
גליבטל" בסיוע חברת "ענא-גל" של החברה לפיתוח הגליל מעניקה לקירור גליל יתרונות רבים כמו הקטנה משמעותית בזמני התהליכים הדרושים לקליטת הפרי לתוך חדרי הקירור, החל מתהליך קטיף הפרי ועד לאחסונו בחדרי הקירור, בקרה מלאה
על מכלול התהליכים בבית הקירור עם התראות מקדימות במידה וקיים תהליך שגוי וקבלת מידע מדוייק לגבי כל מיכל ומיכל בחדרי הקירור, החל משלב הכנסתו ועד לסיום תהליך השיווק.
המערכת החדישה שיצרה חברת גלביטל פתרונות  RFIDבע"מ מתבססת על תשתית של חברת יבמ WebSphere לתחום הספציפי של ל . RFID-המערכת מנהלת את מכלול השלבים והתחנות שעובר הפרי. כל זן וסוג של פרי עוברים תהליך שונה של טיפול , מיון ואיסום בחדר הקירור המתאימים להם, בטמפרטורה ספציפית מדוייקת שלא תפגע בטריותו ואיכותו עד לרגע שיווקו למרכולים. טעויות בדיווח לגבי התהליך עלולות לגרום לנזקים משמעותיים למגדלים ולבית הקירור.
מערכת ה RFID-מורכבת על המלגזה הנושאת את המיכלים, ומזהה בו זמנית עד ארבעה מיכלים. כל מיכל מסומן ומתויג בתג זיהוי נתונים בכל צד. המערכת על המלגזה משדרת את הנתונים שנקלטו מהתגים אל מערכת הניהול וזו מחזירה למלגזן הוראות ביצוע. הנתונים המועברים למחשב המלגזה , משודרים ברשת אלחוטית לאפליקציה.
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים