מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 

הדגים הטריים חוזרים לסופרמרקטים

 ארגון מגדלי הדגים וחברת "דגת הארץ" משווקים החל מהשבוע דג טרי באריזה שומרת איכות, מלווה במתכונים קלי הכנה

בריכות הדגים בסופרמרקטים  נעלמו ברבות הימים, וזאת בעקבות תלונות על הריח. במקומם קיבלנו, אנחנו הצרכנים וחובבי הדגים, דגים מיובאים קפואים. זה האריך אמנם במעט את חיי המדף של הדגים, אבל את המחיר האמיתי שלמנו גם בטעם, גם בבריאות וגם בחוסר טריות.
 עכשיו החליטו בארגון מגדלי הדגים ובחברת "דגת הארץ" להחזיר את הדגים הטריים למדפים בצורת  מגשית אטומה, במשקל 400 גרם.
 
מדובר בפילה טרי ורענן, מסוגי אמנון, אדמונית, מוסר ובורי, ובמחיר מפתה של 35 ₪ לערך לקילו. הוא נמכר כרגע רק בעשרים חנויות מובחרות ברחבי הארץ, ולאחר תקופת הרצה, הוא יכלול סוגי פילה נוספים (פורל, לברק, בס, קרפיון, דניס וייתכן שגם סלמון) – ויופץ בכל הארץ.
 הציבור בישראל צורך מדי שנה כ – 20,000 טון דגים טריים מייצור מקומי. מדי חודש הישראלי צורך כ – 1,600 טון.
 צריכת הדגים הטריים בישראל נמוכה מאוד, כבר שנים מאוד, בהשוואה למדינות דומות לישראל כמערב אירופה או ארה"ב. הסיבה העיקרית לכך היא חוסר הזמינות של הדגים הטריים ברשתות המזון.
 רשתות המזון הן נקודות המכירה המובילות במכירת מזון בארץ – 70 אחוז מהמזון בישראל נמכר ברשתות המזון הגדולות והמאורגנות. (שופרסל, מגה, חצי חינם, רמי לוי, יינות ביתן ואחרים). בדגים טריים המצב שונה משמעותית – רק 2 – 3 אחוז המדגים הטריים הנמכרים בישראל נמכרים ברשתות והשאר בשווקים הפתוחים ובחנויות מתמחות.
 חברת "דגת הארץ", המשווקת את דגי הבריכה הישראליים, זיהתה באמצעות סקרים רבים- שמחסום הקניה של דגים טריים ברשתות נובע מזמינות הדגים הטריים ומחוסר ידע וחשש מאי הצלחה שבהכנת הדגים בבית.
 הפיתרון, בשיתוף ותמיכה של ארגון מגדלי דגים, הוא פיתוח מוצר שהוא פריצת דרך בינלאומית. המוצר שהוא פילה טרי ישראלי, עונה לצורך הבלתי מסופק בשוק לפילה דג טרי, ללא אידרה ועצמות, נקי ומוכן לבישול או טיגון ומלווה בשני מתכונים. האחד מתכון קלי קלות (עד חמש דקות הכנה) והשני מתכון מורכב יותר ,עד עשרים דקות הכנה). פתרון זה בצורת האריזה ומערך השיווק והפצה ארצי, מאפשר לישראלים לשוב ולהנות מדגים טריים, בריאים, נקיים וקלים להכנה.
אחוז הפילה הנקי בין דגי האמנון הוא כשליש ממשקל הדג השלם. מחיר ק"ג אמנון שלם לצרכן הסופי נע בנקודות המכירה בין 25 ל – 30 ₪ לק"ג.
יתרונות הפילה הטרי החדש הם טריות, מחיר הוגן, מאה אחוז דג ישראלי, נקי - ללא תוספות נוזלים או כימיקלים, אריזה משפחתית נוחה, ללא ריח, ללא נוזלים באריזה, זמין בכל מקום, ומלווה במתכונים.
 המוצר החדש מציע דגים ללא עצמות, ריח, דם או נוזלים. פשוט דגים טריים ומוכנים בקלות לבישול, אפילו לילדים, יחד עם הוראות הכנה ואוירה מבוקרת לשמירת הטריות.

 


 

הירשם עכשיו לניוזלטרים של מזון+
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
   
   

 

  


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים