מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
עליה של 25% במחזור המכירות של המפעלים האזוריים ומשקי הגליל העליון

 
בכנס השנתי לבעלי המניות של מפעלי הגליל העליון, נמסר על ידי הנהלת החברה לפיתוח הגליל ומשקי גליל עליון, כי המחזור העסקי של המפעלים לשנת 2009 עומד על 643 מיליון ₪, עליה של 25% בהיקף הפעילות ביחס לשנה הקודמת.
עוד נמסר על ידי הנהלת החברה לפיתוח הגליל, כי התשלום לקיבוצים עבור אספקת חומרי הגלם למפעלי משקי הגליל העליון עלה מ 260 מיליון ₪ ל- 287 מיליון ₪, ומהווה גידול של 10%. גם המפעלים שאינם צורכים תוצרת חקלאית לתעשייה, כמו קירור גליל וקואופרטיב הגליל העליון, שיפרו בשנה זו את רווחיותם.
המפעל המוביל הינו "עוף הגליל" המהווה 59% מפעילות החברה לפיתוח הגליל, סיים ברווח, והינו המעסיק הגדול ביותר באזור הגליל העליון. קואופרטיב הגליל העליון, בעל צי משאיות והיקף הובלות שנתי של 60 מיליון ₪ החל השנה פרויקט רב שנתי של 22 מיליון ₪ להובלת עגבניות לתעשייה. כמו כן שודרג מסוף המכולות, הורחבו שעות פעילות המוסך ומשרד הרישוי ומתוכנן שדרוג נוסף בהשקעה של  7.6 מיליון ₪.
בארגון הקניות משקי הגליל העליון , חברים 35 קיבוצים, המנהל את הפעילות הפיננסית של המפעלים וקיבוצי הגליל העליון סיימו את שנת 2009 במחזור קניות של 634 מיליון ₪, לעומת מחזור קניות של 618 מיליון ₪ בשנה הקודמת. היקף הגביות של התוצרת היצרנית עמד על 958 מיליון ₪ לעומת 708 מיליון ₪ בשנה הקודמת.
שבעת מפעלי החברה לפיתוח הגליל מעסיקים כיום כ- 700 עובדים, 90 מהם חברי קיבוצים והשאר מקרית שמונה והסביבה והינם המעסיקים הגדולים ביותר באזור אצבע הגליל.
זאב מרקמן, מנכ"ל החברה לפיתוח הגליל אמר, כי שנת 2009 החלה תחת ערפל כבד של המשבר הכללי העולמי, תוך איום על הכלכלה באזור, אך במהלכה השכילו המפעלים האזורים וקיבוצי הגליל העליון לנצל את המשבר לטובתם, כמערכות יצרניות המספקות מוצרים בסיסים הנצרכים גם בתקופות משבר, שמרה הפעילות הכלכלית על היקפה, וכך הצליחו לסיים מפעלי החברה לפיתוח הגליל שנה כלכלית טובה על פי כל פרמטר. עם מגמת צמיחה, מצב שמבטיח ששנת 2010 צפויה להיות טובה ויציבה, וזאת בתקווה ששערי המטבע לא ימשיכו לצנוח. 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים