מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
חוסכים במים גם בענף המזון

 

הקיץ בפתח ועימו הביקוש לכוסות מים מצידם של לקוחות צמאים. זהו בדיוק הזמן לבעלי עסקים בענף המזון להצטרף למאבק החיסכון במים וגם לצמצם את כמות צריכת המים של העסק.
 
מסעדות, בתי קפה ועסקים בתחום ההסעדה צורכים בדרך כלל כמויות רבות של מים, הן בשל ההקפדה על תקני ודרישות הבריאות וההיגיינה והן בשל השימוש בהם בעת הבישול וההגשה. בכדי לצמצם את העלויות הגבוהות הנלוות לצריכת המים, בעיקר עם עליית מחירי המים, מציעים בחברת סיטלי, המייבאת ומשווקת בישראל מוצרים חכמים לחיסכון במים, חסכם המאפשר לקבוע כמה מים תרצו לחסוך. החסכם מאפשר לכוון את ספיקת המים לאחד משלושה מצבי זרימה: 3 ליטר, 5 ליטר או 8 ליטר לדקה. על ידי כיוון מצב הזרימה, ניתן להתאים את החסכם למגוון רב של שימושים.  
בענף המזון, יותר מענפים אחרים, חיסכון בצריכת המים מצמצם משמעותית את חשבונות המים והוצאות העסק. הפטנט המיוחד של החסכם מבית Hihippo מאפשר להתאים את הזרימה על פי צורכי המסעדה. בהתקנת חסכמים בכיורי שטיפת הידיים ניתן לכוון את הזרימה ל-3 ליטר בלבד לדקה, זרימה המספיקה לשטיפת ידיים נעימה ומעניקה חיסכון של 75% בצריכת המים. בכיורי המסעדה ניתן לכוון לזרימה מוגברת יותר (5 או 8 ליטר) המספיקה לצורכי העבודה ועדיין ליהנות מחיסכון משמעותי במים. החסכם מאושר על ידי מכון התקנים ובעל תו תקן כחול. ניתן להזמין את החסכם גם בדגם אנטי- ונדאלי המתקדם, המונע השחתה וגניבה של החסכם במקומות ציבוריים.
מוצרי Hihippo רשומים  כפטנט בלעדי  ביותר מ-40  מדינות ברחבי העולם  בתחום חסכמים בעלי לחצן לנעילת מים  ופתיחתם במהלך השימוש  או בורג כיוון לוויסות כמות  המים  היוצאת  מהברז. החסכמים של Hihippo מאפשרים חסכון של 75%, 84%  ואף 87% בצריכת המים. 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים