מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
מולטיואק מציגה קונספט אריזה חדשני: 'פרש סייף'


 
שיטת ה"פרש סייף" (FRESH SAFE), לאריזת פירות וירקות, מבית מולטיואק העולמית, מאפשרת התאמה פרטנית לכל מוצר של תערובת גזים, טמפרטורת אחסנה ופרפורציה (חירור) בקו האריזה. אריזה בשיטה החדשנית שהגיעה עתה לישראל, מאריכה את חיי המדף של פירות וירקות בצורה משמעותית, שומרת על איכות המוצר עד הגעתו אל הצרכן הסופי, מאפשרת מכירה של מוצרים באריזה קמעונאית הרמטית, דוחה הופעת עובש ומצמצמת משמעותית את הפחת של התוצרת החקלאית.
השיטה מבוססת על מחקר ממושך שנערך באוניברסיטאות מובילות בעולם שמצא, שעבור חלק מהפירות וירקות שנקטפים, קיימת סביבת גזים אופטימלית של חמצן, פחמן דו חמצני וחנקן, בה אורך חיי המדף שלהם מקסימלי (מירבי) וטריותם נשמרת. 
שיטת הפרש סייף מציעה פתרונות אריזה ייחודיים לכל מוצר הכוללים: פילם אידיאלי למוצר, תערובת גזים שתעניק לו הגנה מיטבית, בשילוב עם טמפרטורת האחסנה המיטבית, שתשיג את חיי המדף הנדרשים. זוהי מערכת אריזה התפורה לפי צרכיו הייחודיים של החקלאי, הסיטונאי או הקמעונאי, לירקות ופירות שלמים או חתוכים, על פי דרישות שונות של זמני אספקה.
איך זה עובד? אחרי שמרוקנים את אריזת המוצר מאוויר, מחדירים אליה, בתהליך מבוקר, תערובת גזים המותאמת ספציפית למוצר. בהמשך, לפני שאוטמים את האריזה, מחוררים על קו האריזה (Inline-Perforation) באמצעים טכנולוגיים חדשניים, את הפילם העליון של האריזה ויוצרים בו חורים בגודל מיקרוני. חורים אלו מאפשרים תנועת גזים מבוקרת אל האריזה פנימה, וממנה החוצה ויוצרים אווירת גזים מתואמת ((EMAP. שיטה זו מאפשרת גם להתאים את מספר החורים לסוג המוצר ומשקלו וגם להשתמש בפילם פלסטיק רגיל לאיטום האריזה ובכך לצמצם משמעותית את מלאי חומרי האריזה ולהוריד את עלותם.
היכולת לשמור על טריות המוצרים ולהאריך את חיי המדף שלהם תאפשר למגדלי התוצרת החקלאית לשנע את התוצרת המיוצאת לחו"ל דרך הים במקום באוויר, ובכך לצמצם את עלויות ההובלה ולהרחיב את השווקים אליהם מיוצאת התוצרת. במחלקה לאחסון שבמרכז וולקני, בבית דגן, כבר גילו עניין בשיטה החדשה ובימים אלו בוחנים דרכים לשיתוף פעולה עם חברת מולטיואק ישראל. פרופ' אלי פליק, מנהל המכון לחקר אחסון ואיכות תוצרת חקלאית ומזון, במרכז וולקני: "אנו מקדמים בברכה טכנולוגיות המאפשרות לשמור על איכות התוצרת החקלאית. נשמח לסייע לחקלאים בישראל למצוא פתרונות אריזה חכמים וחסכוניים שיסייעו לשווק בהצלחה את התוצרת החקלאית הישראלית בארץ ובעולם."
אילן אמיתי, מנכ"ל מולטיואק ישראל: "הפרש סייף הוא פתרון אריזה מהפכני, הנותן מענה אמיתי לצרכים הקיימים בקרב החקלאים וממשיך להראות שמולטיואק היא אחת החברות המובילות בעולם בנושא פתרונות אריזה. אנו משוכנעים שההצלחה הגדולה באירופה תשחזר את עצמה גם בישראל". 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים