מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך




קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 

יקב בנימינה זכה בענבי הכורם קליבנר

 
בית משפט השלום בתל אביב קבע במסגרת בקשה לצו מניעה כי ענבי הכורם חגי קליבנר יסופקו ליקב בנימינה, בהתאם להסכמים שנחתמו ביניהם זה מכבר ולא ליקב ארזה. יקב בנימינה הגיש בקשה לצו מניעה זמני כנגד הכורם קליבנר ויקב ארזה, לאחר שנודע ליקב בנימינה כי בניגוד להסכמים ארוכי טווח לאספקת יבול ענבים מסוגים שונים, התחייב קליבנר בהסכם מאוחר לספק ליקב ארזה אותה תוצרת ענבים אשר התחייב על פי ההסכמים הקודמים לספק ליקב בנימינה. במסגרת הבקשה לצו המניעה שהוגשה מטעם יקב בנימינה, עתר יקב בנימינה לקבלת צו מניעה זמני אשר ימנע מקליבנר ו/או מיקב ארזה מלעשות כל פעולה בכרמים נשוא ההסכמים לרבות לבצור אותם ו/או להעביר את תוצרתם ליקב ארזה ו/או לכל גורם אחר זולת ליקב בנימינה.
בית המשפט הגיע למסקנה כי לאור סעיף 12 לחוק המטלטלין, העוסק בתחרות בין זכויות במטלטלין, זכותו של יקב בנימינה עדיפה על זכותו של יקב ארזה וכי על קליבנר לספק ליקב בנימינה את הענבים מסוג מוסקט אלכסנדרוני ופטיט וורדו עד לבציר של שנת 2010.
 המכירות של חברת זנלכל (יכין)  במחצית הראשונה של שנת 2009 הסתכמו ל- 70.8 מיליון ₪ בהשוואה ל- 68.3 מיליון ₪ בתקופה המקבילה אשתקד, הרווח הגולמי של החברה במחצית הראשונה של שנת 2009 הסתכם ב- 22.4 מיליון ₪ המהווים כ- 31.6% ממחזור המכירות של החברה בהשוואה ל- 21.5 מיליון ₪ המהווים כ- 31.5% ממחזור המכירות בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי של החברה צמח במחצית הראשונה של שנת 2009 ב- 19.3%  ועמד על כ- 5.8 מיליון ₪ המהווה 8.1% ממחזור המכירות של החברה בהשוואה ל- 4.8 מיליון ₪ המהווים 7.1% ממחזור המכירות בתקופה המקבילה אשתקד.
למרות המשבר העולמי שפגע בצריכה בשוק המקומי ובייצוא, הצליחה החברה לצמוח  בעיקר כתוצאה מהשקעות בקווי יצור ובטכנולוגיות חדשות שבוצעו בשנת 2008. השקעות אלה הגדילו את היצור והמכירות הן במוצרים הבסיסיים  והן במוצרים המתקדמים  לשוק המקומי ולייצוא.

 

 

 

 

הירשם עכשיו לניוזלטרים של מזון+
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
   
   

 

  

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים