מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 

   אריזה לקמח זכתה בפרס ראשון במזון
   בתחרות האריזות כוכב ישראל

  תחרות האריזות "כוכב ישראל" המתקיימת אחת לשנה ומאורגנת על ידי מכון האריזה הישראלי בהנהלת עו"ד מיטל פרי - נערכה לאחרונה בבית התעשיינים בת"א.הזוכים בתחרות מגישים את אריזותיהם לתחרות של הארגון העולמי של האריזות, ה-WPO  שתערך השנה בברזיל.
בחרנו להציג בפניכם את האריזה שזכתה לפרס ראשון בקטגוריה של אריזות המזון. ולא תאמינו –זה לא, שוקולד, או יין או יוגורט או חטיפים למיניהם, אלא דווקא אריזה לקמח. אף פעם לא  הקדשנו מחשבה לסוג זה של אריזה והנה באה החברה "ישבר קמחים" מת"א.
הנה מה שכותב יצרן המוצר על אריזתו, בתמצית:
מדובר בסדרה חדשה של אריזות קמח מנופה מראש בסביבת חנקן גבוהה מאד אשר מונעת חדירה של חמצן לתוך השקית, ובכך לא מאפשרת התפתחות של חרקים לתקופה של עד שנה מתאריך הייצור.
כוללת לראשונה בענף הקמח ידית נשיאה וסוגר פנימי לסגירה חוזרת של השקית. מגוון הקמחים המנופים מראש, מוצעים ללקוחות במספר גדלים שונים, על מנת להתאימם בצורה מיטבית לשווקים המתאימים להם. לאחר בדיקה מעמיקה גילינו כי המגזר הדתי מעדיף להשתמש בשקיות של 2.2 ק"ג (כמות המחייבת הפרשת חלה עם ברכה), ולכן אנו מציעים אפשרויות אלו בעיקר למגזר זה. כמו כן, התברר לנו כי ישנם בתי קפה, קונדיטוריות ומאפיות, המעוניינים להציע ללקוחותיהם קמחים מנופים בשקיות של 500 גרם, ואנו מציעים גם אפשרות כזו. כמו כן, אנו משווקים את מגוון הקמחים המנופים שלנו באריזות של 1 ק"ג. בנוסף, חיסכון זמן הניפוי והבטחת האיכות בעקבות חומר הגלם המשובח, מייצרים ערך רב ללקוחות. יתרה מכך, איכות חומרי הגלם הגבוהה בכל שלבי הייצור, מאפשרת שמירה על טריות ואיכות המוצר עד כשנה מתאריך הייצור באחסון יבש.
ידית הנשיאה הינה חידוש אסתטי, המייצר בנוסף למראה הייחודי גם ערך של נוחות ללקוח בעת נשיאת המוצר. יתרון חשוב נוסף של אריזה זו נובע מכך, ששקיות קמח שנפתחו הינן מוצר הגורם ללכלוך ולאבק קמח, אך בשקית זו המצב שונה לחלוטין.
סוגר רב פעמי אשר מגיע מוכן בתוך כל שקית מאפשר ללקוח להשתמש בחלק מתכולת השקית ולאחר מכן לשמור על הכמות הנותרת בצורה נוחה, ללא הסתבכות עם גומיות, שקיות ניילון או חשש מנפילה במקרר ויצירת לכלוך.
כאמור, האריזות הן חסכוניות מאוד, שכן לאחר שימוש חלקי אין צורך לזרוק את היתר או להמציא פתרונות אחסון יצירתיים. ניתן בקלות לבצע סגירה חוזרת בעזרת הסוגר המותקן בשקית ולאחסן במקרר בצורה נוחה ונקייה. בזכות הרכב חומרים ייחודי, שומרת השקית לפני פתיחתה, על סביבת החנקן עד כשנה מתאריך הייצור. במהלך תהליך הייצור של השקיות מוזרק גז החנקן לתוך הקמח במספר רב של נקודות, דבר המבטיח אחוז חמצן זעום בתוך השקית (תוצאות המעבדה שלנו הראו תוצאות הנעות בין 0.4% ל- 1.1% חמצן בשקית, כאשר הרף אותו קבע הבד"צ העדה החרדית י-ם שאין לעבור בשום אופן הינו 4%). בניגוד לשקיות קמח סטנדרטיות, אשר במזג האוויר הישראלי יש לשמור מיד עם הקנייה בקירור, ופעמים רבות החרקים מתפתחים עוד במחסנים של רשתות השיווק בטרם הקנייה, חומר הגלם ממנו מיוצרת השקית הינו בעל עמידות גבוהה ביותר אשר שומרת על סביבת החנקן והוא גם דוחה מים לחלוטין.
עיצוב האריזה משלב את הערכים המסורתיים והאיכותיים של טחנות ישראליות כמותג ישראלי שורשי וותיק שקיים משנת 1946, וזאת עם ערכים ומסרים חדשים ומודרניים כמתבקש למוצר החדשני של קמח הנארז בסביבת חנקן ובאריזת למינט איכותית. שפת העיצוב כללה את שדרוג הלוגו והפיכתו לנקי, מודרני ובולט על האריזה ועם זאת קלאסי ומשמר את ההיסטוריה של המותג.
השפה הצילומית שנבחרה מתארת שולחן עבודה של אופה ממבט על ויוצרת מצד אחד אחידות בשפה ונוכחות על המדף ומצד שני מתארת את מגוון המוצרים בצורה מחמיאה ו״טעימה״. הצבעוניות הכהה, בחירת הגופנים והאלמנטים הגרפיים הנלווים מוסיפים למשחק העיצובי בין הישן והחדש.

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים