מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
   חיים בריא, כיצד ביטוח בריאות פרטי יסייע לשמירה
   על בריאותכם?


הרפואה הציבורית בישראל אינה מצליחה לתת מענה הולם לצרכים של הציבור הרחב, מדי יום, ובעיקר בעונת החורף, העיתונים והמגזינים הדיגיטליים מציפים את הרשת בכתבות הקשורות לקריסת חדרי המיון מעומס, זמן המתנה ארוך לרופאים מקצועיים (לעיתים כחצי שנה ואף יותר) כאשר האזרח הקטן, שבסה"כ רוצה ליהנות ממערכת רפואה ציבורית מתפקדת חש כ"כדור פינג פונג" ללא מוצא.
לשם כך נוצר מוצר משלים, שאמור לסייע לכם לא רק בעת תחלואה אלא בעיקר עבור מניעתה.
מה כולל ביטוח בריאות פרטי, וכיצד הוא יסייע לשמירה על בריאותכם.

חשיבות הגילוי המוקדם
גילוי מוקדם של מחלות הוא המרכיב המשמעותי ביותר, התורם לריפוי, כאשר אדם רכש פוליסת ביטוח בריאות פרטי הוא מבטיח למעשה, שבכל עת בה יצטרך חוות דעת של מומחה מקצועי, בכל הקשור לייעוץ, הכוונה ורפואה מונעת הוא יוכל לעשות זאת בטווח הקצר, ומבלי לאבד זמן חשוב ויקר כל כך בתורים. חשבו על כך, עד כמה גילוי מוקדם מסייע במקרים של מחלות, התקופות את המערכת החיסונית של הגוף כמו סרטן, כאשר מסלקים את המפגע מהר, כך גם ההחלמה והחזרה לשגרה מגיעות מהר יותר.

בריאות מתחילה באורך חיים בריא
החיים המודרניים כרוכים בלחץ ומתח רב, כולם ממהרים, עומדים בפקקים, חווים תסכול רב, ומתקשים למצוא מקום למנוחה. אורך החיים מעין זה מחליש את המערכת החיסונית ופוגע במצב הבריאותי בטווח הארוך.
השילוב של רפואה מונעת ורפואה טבעית תורם רבות לאיזון בחיים, בביטוח בריאות פרטי, אתם נהנים מכיסויים על טיפולי רפואה משלימה, בהיקף נרחב, וללא חפיפה לביטוחים המשלימים של קופות החולים.
מעבר לכך, בשונה מהמרפאות המשלימות אותן מפעילות קופות החולים, יש באפשרותכם לבחור את המומחים שלכם, במקום ובזמן הנכון לכם.

בריאות ממשיכה בכיסוי רחב
ביטוח בריאות בסיסי פשוט לא נותן מענה מספק, התורים הארוכים לרופאים מומחים, המנהלות הנלוות, הטרטור והאישורים הרבים בין המומחים השונים, מקשה על הדרך, ובטח שמקשה במקרים בהם המבוטח נדרש לתמיכה וסיוע.
על מנת להיות בטוחים שהן אתם והן בני משפחתכם מכוסים, לא ניתן להסתפק בביטוח הבריאות הבסיסי של קופות החולים, גם ביטוח משלים של קופת חולים, כמו "מגן זהב", "מאוחדת שיא" או "כללית מושלם", לא נותן מענה לרוב המחלות, ובטח לא במקרים בהם קיימת התייחסות לרפואה מונעת, שתורמת לאריכות החיים ולאיכותם, אומנם הכיסוי מורחב, אך אינו מלא, והמבוטח נדרש להשלמות כספיות של מאות ואף אלפי שקלים בעת הצורך.
הכיסוי אינו מספק, ולא אוטם את כל "החורים בתקרת הגג". ביטוח בריאות פרטי נותן מענה לכל הסעיפים הללו, ללא חפיפה עם הסעיפים המשלימים וחוסך בכך כסף רב על שירות, שלא נדרשתם אליו, ובכל זאת שילמתם עליו.  

הרחבות לפוליסת ביטוח בריאות פרטית- גילוי מחלות קשות
דווקא בתקופה כה רגישה ומעורערת, ההבנה שיש גוף חזק, שעומד ותומך בריפוי תורמות רבות לתחושת הביטחון.
הביטוח מפני מחלות קשות, מאפשר פיצוי כספי בטווח המידי מעת גילוי המחלה, ותומך בתקופת שיקום של עד שנתיים. הפיצוי הניתן, לא מחליף כל פיצוי אחר, אליו זכאי המבוטח, כי אם ניתן בנוסף לכך.

הרחבות לשירותי רפואה מתקדמים
התייעצות עם רופאים מומחים- עד ארבעה השנה בשונה מהביטוחים המשלימים בקופות החולים, שמעניקים כיסוי לשני רופאים בשנה. כיסוי מלא לבדיקות הדמיה, שירותי בדיקות סקר לגילוי מוקדם של מחלות, סל הריון מורחב, שלא קיימת התייחסות אליו בקופות כמו שימור דם תבורי, בדיקות גנטיות, מימון של יועצת הנקה (ולא סבסוד, בדומה לקופות החולים) מלונית ועוד.
סיוע כספי בטיפול נפשי על ידי פסיכולוג, אבחון ויעוץ דידקטי לילדים ועוד.


לסיכום,
איכות חיים גבוהה מתחילה בבריאות, אך לצערנו הרב, אנשים, המעוניינים להינות מהקדמה הרפואית ולשמור על בריאותם כבר לא יכולים להסתמך על הרפואה הציבורית, הצורך בגילוי מוקדם, טיפול בתרופות, שנמצאות מחוץ לסל, במקרה של גילוי מחלות אוטואימוניות, דורש ממון רב. אך כאשר מבטיחים את הזכויות בביטוח בריאות פרטי איכותי, ניתן בהחלט לשמור על בריאות איתנה ומשתמכת, להינות מטיפולים משלימים במחירים מסובסדים, מתורים קצרים לרופאים מומחים, כיסוי לניתוחים ותחליפי ניתוח, כיסוי הוצאות לקראת, במהלך ולאחר ביצוע השתלות בחו"ל, כיסויים של מעל מיליון שקלים בטיפולים תרופתיים, סל כיסויים במועדים של הריון ולידה, פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה ועוד הרבה. רכשו פוליסת ביטוח בריאות פרטית, שתשמור על בריאותכם לאורך זמן.
 

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים