מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
ספר בישול חדש: גהעאקטע לעבער (כבד קצוץ)
מתכונים מובחרים
דיתה אברמן שמואלי, שירות מזון+ 
 
ספר בישול חדש במיוחד לחגים שחלק מהכנסותיו יתרמו לעמותת בית הגלגלים המפעילה ומפתחת מגוון שירותים לילדים, בני נוער ובוגרים עם נכויות פיזיות
פנינה מילוא, מתנדבת ותיקה בבית הגלגלים, מאמנת אישית לחיים עובדת סוציאלית בהכשרתה, בעלת תואר בספרות עברית וחובבת בישול מאז ומעולם עם חיבה מיוחדת וקשר רגשי עז למטבח היהודי-אשכנזי, יושבת 15 שנה על כיסא גלגלים כתוצאה ממחלה ומאמינה שכל מה שקורה בחיים מיועד להצמיח אותנו ולקדם אותנו לשלב הבא בחיינו.
הישיבה על כיסא גלגלים שמנעה ממני ללכת ולבשל לבד הובילה אותי לכתוב את הספר השני שלי "געהאקטע לעבער מתכונים מובחרים מהמטבח היהודי האשכנזי". רציתי לשמר את האוכל היהודי המסורתי וכן לאפשר לאחרים לבשל את האוכל שאני כל כך אוהבת העובדה שהפסקת לבשל יצרה מצב שבו כתבתי מתכונים מדויקים על מנת שבני משפחה שלי ואחרים יוכלו לבשל ובבית ימשיך לככב אוכל זה גם אם איני מבשלת אותו בעצמי."
גפילטע פיש, חזרת, פשטידת כרישה ולשון עם צימוקים הם רק חלק מהמתכונים אותם תמצאו ב "גהעאקטע לעבער מתכונים מובחרים מהמטבח היהודי אשכנזי" ספר שיצא לאחרונה במיוחד לקראת החגים בהוצאת מדיה 10 הוצאה לאור בע"מ.
מתוך הספר:
בספר המתכונים המבוססים על האוכל היהודי-אשכנזי המסורתי. אליהם נוספו גם מאכלים אחרים שאינם שייכים למטבח היהודי. כולם מאופיינים בפשטות ההכנה, תיבול עדין, איזון בין הטעמים ואהובים על ידי מבוגרים וילדים. המאכלים מותאמים במיוחד לשבתות חגים.
עמותת בית הגלגלים, פועלת  מזה 35 שנים , מפעילה ומפתחת מגוון שירותים (נופשונים, חוגים, פעילות בוגרים, השמה תעסוקתית, תכניות מעבר ועוד )  לילדים בני נוער ובוגרים עם שיתוק מוחין, ניוון שרירים ומחלות נוספות הגורמות לפגיעה ביכולת התנועה. 
יותר מ-  500 מתנדבים המגיעים ממקומות שונים בארץ ומייצגים קשת מגוונת גיאוגרפית,תרבותית, של אמונות ודעות, ופועלים בהרמוניה , מתוך אמונה בשילוב האדם עם המגבלה כחבר תורם ופעיל בחברה הישראלית.
 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים