מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
רשת מלונות דן תארח השנה כ-10,000 אורחים
לשולחן ליל הסדר
דיתה שמואלי, שירות מזון+ 
 
 


ברשת מלונות דן מתכוננים לארח אלפי מבקרים בחג הפסח הקרוב, מספר דומה לזה של שנה שעברה.
רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת מלונות דן, מסר כי "שנת 2015 בתחום התיירות החלה במגמה של עליה במספר התיירים לעומת סוף שנת 2014 תקופה שהושפעה ישירות ממבצע צוק איתן והאירועים הביטחוניים. השנה אמנם לא מסתמן גידול בביקוש לליל הסדר ולחופשות בפסח לעומת אותו תאריך בשנה שעברה אך זהו שיפור מגמה. בימים אלו מסתמנת מגמת עליה בהתעניינות מצד תיירים המסיימים הכנות והחלטות איפה יבלו את חג הפסח. פסח 2015 חל בתחילת אפריל ולכן נרשם גידול בתיירות פנים עם דגש על אילת בגלל מזג האוויר הקיצי בעיר, אולי כאלטרנטיבה לנסיעה לחו"ל. גם השנה, חג הפסח מסתמן כאלטרנטיבה פופולארית הן בקרב יהודי התפוצות והן בקרב משפחות ישראלים. אלו ואלו מעוניינים לנצל את ימי החג המקבילים גם לחג הפסחא ולימי החופש בחו"ל. הדבר יוצר רצף עם ימי חוה"מ ותקופה ארוכה אידיאלית לחופשה משפחתית. על פי נתוני הרשת, התפוסות  בחודש אפריל יהיו דומות או נמוכות במקצת מהתפוסות בתקופה המקבילה בשנת 2014"

כ- 60% מהאורחים במלונות דן בפסח השנה הינם תיירים מחו"ל, כאשר למעלה ממחציתם הם אורחים חוזרים משנים עברו
בנוסף לסדרים המרכזיים שייערכו בכל מלון, יסבו אורחים רבים בכל בתי המלון לאירועי ליל סדר פרטיים
רפי בארי ציין כי פסח השנה מתפרש על פני 8-9 ימים כאשר חלק מהתיירים מקדימים את הגעתם ארצה כבר ל- 1-2 באפריל. מגמה דומה ניכרת גם בעקבות עלייה בביקושים מצד משפחות ישראליות בתקופת טרום פסח – עם יציאתם של
הילדים לחופשת החג: "זוהי הזדמנות מצוינת למשפחות רבות לנצל את ימי החופש ולצאת לחופשה משפחתית קצרה במחירי טרום שיא העונה, לפני כניסת תעריפי החג לתוקף", ציין בארי.

היום, כחודש לפני החג, עומדת התפוסה במלונות הרשת על  כ-75% כאשר בחלק מהמלונות יש עדיין חדרים אחרונים לתאריכים מבוקשים. מלונות דן נערכו השנה עם הצעות אטרקטיביות ובחלק מהמלונות מחירי החופשות בפסח השנה נמוכים מאשר ב 2014.
רפי בארי הוסיף כי מרביתם של התיירים מחו"ל במלונות דן  מגיעים גם השנה ממדינות מערב אירופה ומארצות הברית כאשר מרביתם הם תיירים יהודיים.
"בדומה למגמה אשר החלה לפני מספר שנים, ניכרת העדפה ברורה למלונות באזורים גיאוגרפיים מסוימים על פי ארץ המוצא: צרפתים, אנגלים, שוויצרים ובלגים נוטים להגיע לאילת ולמלונות תל אביב – דן תל אביב, דן פנורמה תל אביב ודן קיסריה. אמריקאים מתארחים בעיקר בירושלים – במלון המלך דוד, מלון דן ירושלים, דן פנורמה ירושלים ודן בוטיק ירושלים. פסח השנה נופל מוקדם יחסית באפריל אך על רקע החורף הקר מאוד באירופה, התיירים המתכננים את חופשתם האביבית, מאמינים שייהנו ממזג אוויר אביבי ונעים באילת וגם במרכז וצפון הארץ. בנוסף, חפיפת  תאריכי הפסח  עם הפסחא והחגים של הכנסייה האורתודוכסית מביאה קבוצות צלייניות בתקופה זו ובמיוחד לירושלים.
בכל אחד מ-14 מלונות הרשת, ייערך  ליל סדר מרכזי, המיועד בעיקרו לאורחי המלון ומקצת לאורחים חיצוניים.
בנוסף, ייערכו השנה עשרות אירועים פרטיים במלונות הרשת. במסגרת אירועים אלו משפחות שוכרות אולם ועורכות את הסדר בעצמן או מזמינות חזן – "מנהל סדר" שינצח על הסדר. המשפחות נהנות מתפריטים מיוחדים שהוכנו ומהשירות האישי והמיוחד המאפיין את מלונות הרשת. חלקן של משפחות אלו התאחדו בישראל עם ריכוז של  קרובים מכל העולם שהגיעו במיוחד לחגוג כאן את הסדר.
"ישראלים רבים מעדיפים לערוך את ליל הסדר בבית מלון בשל הנוחות וההנאה. הפתרון של עריכת הסדר הפרטי במלון מאגד בתוכו גם את  תחושת ה"ביחד" וגם את האווירה הפרטית כל זאת ללא המאמץ של ההכנה וללא הטרחה של "אחרי". בנוסף, משפחות רבות מנצלות את חג הפסח למפגש משפחתי מורחב והמלון מציע חווית ליל סדר ייחודית למפגשים מסוג זה. כבכל שנה צופים המלונות לריבוי של משפחות וילדים. הרשת נערכת לכך עם פעילויות ילדים ובני נוער במועדונים שפיתחנו במיוחד עבורם – דנילד (מועדון הילדים) ודני קלאב (מועדון הנוער)", סיכם רפי בארי.

 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים