מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
יקבים תאומים: יקב הרי גליל מישראל ויקב גאורג ברויאר מגרמניה
שרות מזון+ 
 
 
במסגרת יוזמת "יקבים תאומים", ביקר אייל פרנקו, מנהל פיתוח שווקים של יקב הרי גליל, מיראון, ביקב התאום גאורג ברויאר בגרמניה.
פרויקט "יקבים תאומים" הינו אחד המיזמים המרתקים בתחום היין בישראל, שמטרתו לקרב בין יקבי איכות בגרמניה לישראל ומעבר לזה בין הלבבות בשתי המדינות, טיפוח דו-שיח בין תרבותי הממוקד באהבה ליין.
במסגרת פרויקט "יקבים תאומים" נוצרו שיתופי פעולה בין יקבים בשתי המדינות, מועבר ידע על בסיס קבוע, כולל מידע מקצועי טכני, שיווקי, עידוד ייצוא וייבוא של יין וקידומם בארץ המקור של כל אחד מהיקבים. כמו כן מבקרים איש ביקב רעהו ונפגשים בתערוכות ובאירועי יין בעולם. 
יוזמת "יקבים תאומים" הינה של בני הזוג רנה וברוך זלצמן, בעלי חברת ZAG Wines "זג יינות", יצואנית יינות שמייצאת יינות ישראליים לאירופה. בפרויקט שהחל בשנת 2006, משתתפים 8 יקבים מישראל ומגרמניה.
"הפרויקט הינו מטרה מבורכת, בסיוע לחשיפה ושיווק יינות היקבים מישראל בגרמניה ויינות היקבים מגרמניה בישראל. הפרויקט מוכיח את עצמו גם מבחינה מעשית, במידה ויקב גרמני זקוק לעצה טובה בנוגע לדרכי השקיה של הכרמים, נושא די חדש באירופה, הוא נעזר בתאומו הישראלי שצבר לא מעט ניסיון בתחום. היקב הישראלי, בתורו, יכול לבקש המלצות על ציוד חקלאי או ציוד לעשיית יין שמיוצר בגרמניה וכך הלאה, שיתופי פעולה הן תמיד עניין מבורך להתפתחות, חשיפה ושיווק" אומר פרנקו.
במהלך הביקור סיירו בכרמים וביקבים, כאשר בסיומו התקיים אירוע טעימה של יינות היקבים הישראלים, במעמד קונסול ישראל בגרמניה ד"ר דן שחם, בו נטעמו יינות היקבים הישראלים והגרמנים זה לצד זה. באירוע נכחו גם קניינים, אנשי יין ועיתונאים גרמניים, שטעמו מיינות יקב הרי גליל, אהבו מאד את היינות ושיבחו אותם.
צמדי היקבים התאומים: יקב היימן-לוונשטיין ויקב מרגלית, יקב גאורג ברויאר ויקב הרי גליל, יקב פון ראקניץ ויקב רקאנטי, יקב גאורג מוסבאכר ויקב וויתקין, יקב פרינץ זאלם ויקב טוליפ, יקב בלאנקנהורן ויקב אבידן ויקב קלוסטר אברבאך ויקב רמת הגולן.
 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים