מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
אבזור מושלם למטבח
המטבח הוא אחד מהחללים הדומיננטיים ביותר בבית. יש אנשים שמשתמשים במטבח לשם בישול ואפייה ואילו אחרים משתמשים במטבח למיני אירוח של שתיית קפה ועוגה ושיחות קטנות על החיים. כך או כך, כל אחד מעוניין במטבח פונקציונאלי ומרשים. כיום, יש מגוון אביזרים למטבח שיהפכו את המטבח שלכם למושלם.
 
הכנה מקדימה
חשוב לקחת בחשבון שעל מנת שהמטבח שלכם יראה בדיוק כפי שאתם מעוניינים שהוא יראה, חשוב מאוד לבצע תכנון מקדים שלו. התכנון תמיד יכלול את הדברים הבאים:
  • תקציב- סכום הכסף אותו אתם מוכנים להשקיע לקניית כל אותם אביזרים.
  • סגנון- מהו סגנון המטבח בו אתם מעוניינים.
  • גודל- חשוב למדוד את גודלו הכללי של המטבח ולאחר מכן את גודל השיש ונישות מסוימות שישמשו אתכם.
  • סוג- מה סוג הציוד בו אתם מעוניינים. האם אתם מעוניינים לקנות אביזרים קטנים שיהוו השלמה לקיים במטבח, יקלו על הפונקציונאליות ויוסיפו צבע למטבח, או שמא אתם מעוניינים לקנות ציוד חשמלי גדול. חשוב לעשות רשימה של כל הציוד והאביזרים בהם אתם מעוניינים.
  • ביטוח- יש להחליט האם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח דירה שתכסה כל נזק שיהיה לתכולה שבבית, דבר שיכלול גם את הציוד שיש במטבח.
 
פתרונות אחסון
ניתן לבחור ציוד שיתרום רבות לניצול נכון של חלל המטבח, כמו פתרונות אחסון. יש לקחת בחשבון  שהרבה דירות שכורות ודירות קטנות נראות עמוסות למדי וזאת משום שהאנשים שמתגוררים בהן אינם מצליחים למצוא מקום לכל הציוד במטבח. נכון להיום ניתן לתכנן מטבח פונקציונאלי לחלוטין, בו יש מקום לכל דבר על ידי מציאת פתרונות אחסון מתאימים. יש אפשרות לקנות יחידות מדפים שתיכנס לנישה מסוימת של המטבח (לכן, חשוב לבצע מדידות מדויקות). יש אפשרות להחליט לקנות מוט תלייה שיאפשר לכם לתלות את הכלים השונים במטבח ועל ידי כך גם לחסוך מקום וגם להוסיף אלמנט אסתטי עיצובי צבעוני למטבח שלכם.
 
קופסאות וצנצנות
אם אתם מעוניינים להוסיף דקורטיביות למטבח וכן להשתמש בכלים בצורה פונקציונאלית, בוודאי תשמחו לשמוע שניתן לבחור קופסאות גדולות וצנצנות מזכוכית בכל מיני צבעים שיקשטו את כל החלל של המטבח ויהפכו אותו לבעל מראה צעיר ורענן. יש אפשרות לקנות במקביל כדי פח ולאחסן בהם שלל דברים או וזה אותה תעמידו ליד המקרר או על הטוסטר אובן ליד החלון עם פרחים בצבע שמשתלב עם שאר האביזרים שבחרתם.
 
לסיכום, זוהי רשימה מזערית של כל הציוד והאביזרים אותם ניתן לקנות למטבח ביתכם. נכון להיום יש אפשרות לקנות כל ציוד חשמלי, ריהוט ואביזרים בצבעים בהם אתם מעוניינים ולהפוך את המטבח לבעל מראה צעיר, ביתי ומיוחד. חשוב לזכור שתמיד יש לוודא שכל דבר אותו אתם בוחרים יהיה גם שימושי ולא רק דקורטיבי אחרת אתם חוטאים למטרה לשמה רכשתם את המוצרים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים