מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
פיצה קפואה עגולה  -  לחשוב מחוץ לקופסא?
שרות מזון+ 
 
 

אחד הנושאים שהטרידו  את בעלי חברת  Schwan Food Company יצרני מותג הפיצות הקפואות   Freschetta  הוא מדוע מייצרים לפיצה עגולה אריזה ריבועית ולמה לא אריזה עגולה?
יש לכך המון סיבות, חלקן קשורות בקלות הייצור וההקמה של קרטון מרובע לעומת זה העגול וחלקן קשורות, אולי  ביכולת הטכנית, לכאורה, להחזיק את קרטון הפיצה ביתר יציבות. מה שלא תהיינה הסיבות החשיבה הזאת הביאה את הנהלת החברה לנסות לעצב מראה חדש למוצרי הפיצה השוהים לעיתים זמן לא קצר במקפיא הביתי, וכאן ישנה חשיבות רבה לנפח המנוצל על ידי המוצר הארוז.
היצרנים החליטו לקחת את הפרויקט ברצינות רבה ביותר ופנו לאחת מחברות עיצוב המותגים הידועות מניו ג'רזי  Brandimation  ולבדוק את המשמעויות של שינוי האריזה והקונספט.
התהליך לא היה פשוט, כל עיקר, הסתבר לחברה כי הביקוש לפיצה קפואה רגילה נמצאת בדעיכה. הסתבר גם כי למרות ההצע הרחב הלקוחות אינם רוצים ארבעים או חמישים סוגים של פיצה פפרוני. חשוב להדגיש כי מדובר על לקוחות איכות מהסוג של  high value/high quality, ולכן המחקר בדק לעומק בדיוק אילו רכיבים ואיזה מרקם מבקש הלקוח המאותר למגדר שתואר לעיל.
לשם השגת  היתרונות  האיכותיים הוחלט על שימוש באריזה חדשה לגמרי שהחליפה את הקרטון המרובע  במגש pet העשוי בוואקום פורמינג כשהוא מכוסה על ידי יריעת פוליאתילן אטומה. יריעה זו המחוברת לתחתית באמצעות  חיבור בחום (heat seal) ,היריעה עצמה כוללת חלון המאפשר ללקוח לראות את המוצר שהוא רוכש. היריעה מוסרת על ידי שימוש בלשונית. קווי המתאר המיוחדים של האריזה מאפשרים למוצר להציג את ייחודיותו כאשר המינוח של אריזה חדשנית למוצר יוקרתי אמור לתת את הדחיפה השיווקית למוצר.
כל אלו בלי שלקחנו בחשבון את היתרון הכספי והנוחיות הלוגיסטית  המהווים חלק לא קטן  בקבלת ההחלטה להשתמש באריזה זאת.
ולסיום כמו בכל אריזה מרכיב הless packaging   והקיימות כתומך בתפיסת ההגנה על הסביבה היה גם הוא בראש מעייניה של החברה  ומדובר על חסכון של 30% במשקל האריזה וללא ספק חסכון גדול עוד יותר בנפח האריזה.
החברה גם כמתה את המספרים לחסכון שנתי של 1378 טונות של פסולת קרטון, 24433 עצים, 67500 מייל של נסיעות (חסכון לוגיסטי)  ו-472500 גלון של דלק.

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים