מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
לא יהיה שינוי חד צדדי בתכנון הצאן והדגים עד לסיום הלחימה
דיתה אברמן שמואלי, שירות מזון+ 
 
 


תנועת המושבים, התאחדות חקלאי ישראל, התנועה הקיבוצית, התאחדות מגדלי בקר לחלב וארגון הנוקדים בתנועות המיישבות סיכמו עם נציגי האוצר כי האוצר לא יקיים שום שינוי או התנהלות חד צדדית בתכנון הצאן והדגים עד לתום הלחימה.

כזכור, בעיתוי תמוה ב- 15.7.14, עם הכניסה הקרקעית של הצבא לעזה, הודיעו משרד החקלאות והאוצר כי בכוונתם להעביר בקבינט החברתי-כלכלי תחת החלטת ממשלה, את כוונתם להפחתת המעורבות בענף הצאן. החלטה הרת גורל זו , תביא לביטול התכנון והרגולציה בענף  , כאשר המשמעות הישירה הינה חיסול ענף הצאן.
בעקבות ההחלטה החד צדדית, התכנסו נציגי הארגונים החקלאים והודיעו כי לא ינהלו כל משא ומתן עם משרד החקלאות והאוצר בנוגע לניסיונם החד צדדי לפירוק ותכנון ענף הצאן, העלול לסכן את קיומו ואת פרנסת החקלאים.
בנוסף החלה התנהלות והדברות מול משרדי האוצר והחקלאות והלן הגיעו לסיכום שלא יעשו שום צעד חד צדדי בתכנון הצאן והדגים עד לסיום הלחימה.

מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבו וילן אומר היום: "בשעה זו כשהתותחים רועמים, יש לשים את כל המחלוקות בצד ולטפל בהן כשנחזור לשגרה. הקיבוצים והמושבים באזור עוטף עזה עובדים בקו הראשון ואנו מגבים אותם יחד עם כל ישראל בכל דרך אפשרית".

מזכ"ל תנועת המושבים, מאיר צור אומר : "אני מברך על כך שמשרד האוצר התפקח והשכיל להבין כי לא יוזמים צעדים חד צדדים והחלטות הרות גורל לענף הצאן והדגים על חשבון פרנסת החקלאים, בעיקר בעת לחימה. אני מודה למנכ"ל משרד החקלאות, רמי כהן ,על שהפעיל שיקול דעת ושם את כל כובד משקלו בכדי לדחות את הדיונים עד לאחר הלחימה".

מנכ"ל התאחדות מגדלי הבקר לחלב, אביתר דותן אומר: "ביטול התכנון משמעותו חיסול ענף הצאן ולכך אנחנו מתנגדים לכך. עם זאת, אנו מכירים בכך שצריכה להיעשות הסדרה בענף, אך ברור, כי ההסדרה חייבת להיעשות בשיתוף פעולה ובחשיבה משותפת עם החקלאים".
 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים