מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
חדשנות ישראלית מנצחת - תערוכת סיאל 2014
יצוא ענף המזון בחודשים ינואר – יוני  2014 הסתכם בכ- 482 מיליון דולר,
כ-39% מיצוא הענף מיועד למדינות האיחוד האירופי
שירות מזון+ 
 
 
בימים אלה נחתמה תערוכת המזון הבינלאומית סיאל, המתקיימת מדי שנתיים בפריס שבצרפת. בתערוכה משתתפות כ- 6,000 חברות מכ- 105 מדינות. התערוכה מושכת אלפי קניינים של רשתות מובילות, עיתונאים ועורכי מדורי מזון, וכן סוכנים ומפיצים משוק המזון והמשקאות, המתקבצים מדי שנה כדי לשאוב רעיונות, לקבל השראה ולזהות אילו פיתוחים טכנולוגים וטעמים צרכניים יובילו את השוק בשנים הבאות.
ממכון היצוא נמסר כי בתחרות החדשנות היוקרתית שהתקיימה  על ידי הנהלת התערוכה זכו החברות הישראליות "מלח הארץ" על המוצרים: מלח אוממי (מלח ב"טעם החמישי" שנוסף לארבעת הטעמים הבסיסיים: מלוח, מתוק, מר וחמוץ), מלח צבעוני, מלח עם תבלינים  לצלייה בתנור.  וחברת "סרמוני" על תה פרימיום בעטיפות מיני. המוצרים הישראלים  הם חלק מ- 200 מוצרים שעלו לגמר מבין 2,400 מוצרים שהגישו מועמדות. החברות הזוכות יזכו להציג בביתן החדשנות היוקרתי של התערוכה  ויהיו חלק מקטלוג החדשנות סיאל 2014.
מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, באמצעות מערך הנספחים המסחריים, גייס והזמין קניינים, יבואנים ומפיצים מרחבי העולם לביקור בביתן הלאומי של  מכון היצוא בתערוכה בו יציגו 13 חברות ישראליות מוצרי מזון חדשניים המספקים מענה  לטרנדים ולמגמות עולמיות ביניהן מזון אורגני, מזון דיאטטי, מזון דל נתרן ועוד.
עוד מציגות בביתן ישראל בתערוכה: מאפיית עומר א- סבע מבקה אל גרביה עם פיתות מופחתות קלוריות ופיתות מיני לקוקטייל, חברת אחווה, תה עדנים, שוקוטרייד, דודו הדיל, עינת תעשיות מזון, נפטון, פרי חן, פריניב, סידניאנת הגליל,J &G pecans.
קרולין נווה, מנהלת ענף מזון ומשקאות במכון היצוא מסרה כי "זכייתן של החברות הישראליות בתחרות החדשנות מחזקת את המוניטין של תעשיית המזון הישראלית כתעשייה ייחודית ואיכותית ומסייעת לחברות המשתתפות בתערוכה להגיע לקהלי יעד רחבים. אני מאמינה כי ההשתתפות בתערוכה תסייע לחברות הגדולות והקטנות ליצור קשרים עסקיים חדשים ומשמעותיים עם שותפים עסקיים מרחבי העולם"
ליאורה הדר, הנספחת המסחרית של משרד הכלכלה בפריס: "בביתן הישראלי השנה ישתתפו חברות מזון ישראליות מתחומים שונים המייצגות את החדשנות והיצירתיות הקיימת בתחום זה בארץ. התוצרת הישראלית מוכרת בצרפת בזכות השוק הכשר הגדול הקיים כאן ואנו נשמח להרחיב את השוק עבור החברות הישראליות לקהל צרכנים מגוון יותר. מטרתנו לייצר סיפורי הצלחה עבור החברות הישראליות ולהגדיל את השווקים שלהן כאן."
ממכון היצוא נמסר כי בחודשים ינואר – יוני 2014  הסתכם יצוא ענף המזון בכ- 482 מיליון דולר,  ירידה של 2% לעומת תקופה מקבילה אשתקד. כ-39% מיצוא הענף מיועד למדינות האיחוד האירופי. בשנת 2013 הסתכם יצוא ענף המזון בכ- 949 מיליון דולר, ירידה של כ- 1% לעומת שנה קודמת.

 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים