חברת  טראוס מבצעת רה ארגון והולכת לשוק הבינלאומי
מיכל רוה

 

 חברת טראוס  TEREOS הצרפתית הודיעה על שילוב עסקיה  בתחום דגני הבוקר עם
אלה של החברה הבת שלה בברזיל ועם עסקיה בתחום קני הסוכר  בהודו, על מנת להקים את טראוס אינטרנשיונל. המהלך נועד, על פי הצהרתה, להפוך אותה לחברה מובילה בענף רכיבי עמילן, סוכר וביוטכנולוגיה.

החברה הצרפתית הגנה על מעמדה בשוק העמילן האירופאי בשנים האחרונות , כאשר בשנת 2007 היא רכשה באמצעות חברה בת,  חמישה מפעלי עמילן וממתיקים מחברת טייט אנד לייל.
מטה החברה החדשה ימוקם בסאו פאולו, ברזיל והחברה הבת הברזילאית תהפוך לחברה  בבעלות מלאה.    קבוצת טראוס תחזיק במלוא המניות של טראוס אינטרנשיונל.ׂ

בשנת 2009 הציגה הקבוצה מכירות בהיקף של 2.5 מיליארד דולר ורווח תפעולי של 366 מיליון דולר. על פי התוכנית, בכוונתה לבצע הנפקת מניות  בבורסת ברזיל ובמקביל בבורסת פריס.

הקבוצה הודיעה כי בכוונתה לספק מוצרים לא רק לסקטור המזון והמשקאות אלא גם לתעשיית הפארמה, תזונת בע"ח ואנרגיה היא מצפה לתקוע יתד במדינות מפותחות ובלתי מפותחות ולנצל  הזדמנויות עסקיות בתחומי בריאות, תזונה ואנרגיה הירוקה בעיקר בדרום אמריקה ואסיה.
יו"ר החברה,פיליפ דובאל מסר, כי "שילוב העסקים הנו  צעד אסטרטגי לקראת צמיחה ואנו מצפים שהוא יאפשר לנו להפוך לשחקן מפתח בענף רכיבי המזון וימצב אותנו כבעלי יכולת לכבוש שווקים חדשים"

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב