מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
30 שנים של עשייה
14/4/16
שירות מזון+ 

 
 

חברת גסטרוליין נחשבת כיום, לאחר שלושה עשורים להיווסדה, לאחת החברות המובילות בשוק המוסדי; חברה המייבאת, משווקת ואף מספקת שירות למטבחים המוסדיים בכל בתי הקפה, המסעדות, בתי המלון, אולמות האירועים, ישיבות וחדרי האוכל.


החל מסוף שנות ה-90 התפשטו עסקי המזון בישראל במרץ. עם השנים, כשהקהל החל להימשך לתרבות בילוי בבתי אוכל, וחלה האצה  משמעותית במספר סניפי רשתות הקפה  שנפתחו.
גם ענף המסעדנות התפתח מאוד בשנים אלו  ותרבות בתי הקפה ובמסעדות בישראל, הפכה לחלק משגרת היום של הישראלים ולחלק עיקרי בתרבות הבילוי בארץ.
הישראלים לקחו את הייחודיות הקולינארית מכל מדינה ומדינה, הקפה האיטלקי, המטבח הצרפתי, הבצק האיטלקי  והניהול האמריקני, תיבלו את כל זה עם פלפליות ישראלית יחד עם האהבה של ישראלים לבילוי עם החבר'ה, ויצרו תרבות עשירה ומיוחדת בתחום ההסעדה.
למעשה  היום לכל בית קפה  ומסעדה יש את הייחודיות  העיצובית שלו   שהופכת את הישיבה בו למעין SHOW. זה יכול להיות סגנון היי-טייקי מלוטש, סגנון כפרי מסורתי, או סגנון מלכותי עם קריצה היסטורית. עסקי מזון אחרים אף שואבים השראה מהסביבה שבה הם נטועים (למשל עסקים בשכונות הבאוהאוס התל אביביות).

מענה מאחורי הקלעים

 כדי להפוך את כל החלומות האלו למציאות עובדת ורווחית, ולספק את דרישותיו הגבוהות של הבליין הישראלי, יש צורך לתת את המענה האיכותי והיעיל עוד מאחורי הקלעים בשלבי התכנון וההקמה, וכאן נכנסת לתמונה חברת גסטרוליין, אשר נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק המוסדי, חברה המייבאת, משווקת ואף מספקת שירות למטבחים המוסדיים בכל בתי הקפה, המסעדות, בתי המלון, אולמות האירועים, ישיבות וחדרי האוכל.
כדי להיות מוביל בשוק מורכב ודינאמי שכזה יש צורך במקצועיות, מיומנות, ידע וניסיון רב אותם צברה חברת גסטרולין במשך שלושה עשורים.
החברה אשר הוקמה ב-1986 ע"י צמד ה"רונים", רוני ברגר ורוני נימרי  צמחה למעשה תוך למידה אינסופית ומתמדת של צרכי השוק המוסדי בעולם כולו ובישראל  בפרט, יחד עם פתיחות לחידושים בענף המסעדנות ובתי הקפה והתאמתם ללקוח הישראלי.
במשך 30 שנות היצירה הללו מקפידה גסטרוליין לשמור על ייחודיותה ביבוא ציוד מטבח מוסדי ואיכותי, מספקים ויצרנים ותיקים בחו"ל, ספקים בעלי ניסיון רב בתחום ההסעדה בעולם כולו.
 ייחודיות זו למעשה,  מאפשרת לחברת גסטרוליין להיות אחת מהחברות המובילות בשוק ושכזה לדאוג ללקוחותיה שיוכלו  להגשים  את החלומות הקולינריים והעיצוביים שלהם תוך שמירה על ריווחיות בית העסק שלהם. מקצועיות זו מאפשרת לגסטרוליין להעניק ללקוחותיה ליווי צמוד בשלב ההקמה, הייעוץ והמכירה.
במהלך השנים פיתחה גסטרוליין מחלקת פרויקטים אשר מלווה פרויקטים, קטנים  כגדולים,  החברה מספקת  מעטפת רחבה  של פתרונות ,מאלף ועד ת' הקפה החל משלב בנית חדרי הקירור, הקמת הנירוסטה במטבח, תכנונה והתאמתה לסוג המטבח, סוג התפריט המוגש בו וכלה בהרכב ציוד המטבח הנדרש.
מנהלי הפרויקטים עובדים בצמוד למתכנן המטבח שהלקוח מעסיק לצורך בנית העסק, קשובים לצורך ולייחודיות שבמטבח זה לעומת מטבח מוסדי אחר ונותנים למעשה מענה לכל מעטפת צרכים אלו  , ואף קשובים באם הלקוח מעוניין ביבוא  נוסף של ציוד ספציפי המותאם לקונספט המטבח שלו.

ייחודיות בשוק צפוף

שוק הציוד המוסדי אופיין בעבר הרחוק במספר מצומצם של יבואנים, כמו גם שווקים רבים אחרים, ועם הפיכתו של העולם לכפר גלובאלי קטן, גדלה התחרות, ובישראל, כמו בישראל, פרחו כפטריות אחר הגשם יבואנים נוספים אשר התחרו למעשה על פלח שוק דומה.
 לשמר ייחודיות של חברה היא למעשה מטרה עליונה אך הדרך להשגת המטרה מורכבת, מאתגרת ודורשת סבלנות רבה, למידה והכרת השטח ואורך רוח במיוחד בשוק זה.
אך היחידיות אינה יכולה להסתכם בשלב המכירה בלבד ובאיכות הציוד, אלא  הייחודיות היא למעשה שרשרת ארוכה של פעולות הנדרשות לשירות ושימור הלקוח כלקוח מרוצה וחוזר.
 כדי לשמור על שביעות רצונו של הלקוח ולהגיע לכך שהלקוח יחזור ויקנה במהלך כל השנים הללו באותו בית עסק, נדרשת עשייה אין סופית בתחום שירות הלקוחות.
גסטרוליין מתמחה ביכולת לתמוך ולתת שירות בזמן אופטימאלי, כאשר קיימת תקלה  והמסעדה כולה תלויה במכשור- הלקוח יודע היטב שעומדת לציידו חברה מקצועית.
לגסטרוליין מחלקת פנים ארגונית המורכבת מטכנאים ותיקים בתחום, הנותנים  פתרון מקצועי ויעיל לבעיות בתפעול המכשירים.
נדבך נוסף של ייחודיות היא הצורך האינסופי לחדש ולהיות רלוונטי בתחום מתפתח שכזה. ההתפתחות הטכנולוגית והכנסת המחשוב לתחום ההסעדה מצריך יבוא של מכונות חדשות ואיכותיות אשר מאפשרות לשף לנהל את המטבח גם בשלט רחוק וללא צורך להיות נוכח פיזית  במטבח, כדי לשלוט על הנעשה בו.
הדבר בא לידי ביטוי במחשובם של תנורי הבישול ואפשרות ניהולם באמצעות מכשיר האיפד של השף, תכנות  של תכוניות בישול אוטומטיות, אשר מאפשרות בישול בלחיצת כפתור, ללא חשש שהמוצר יתייבש או יתבשל יתר על המידה  ועל מנת להקל על  עבודתו של השף  ולאפשר גם לצוות מקצועי שאינו שף בהשכלתו לייצר אורחה מלאה במטבח.

אולם תצוגה משודרג

ואם בחידוש עסקינן, כחלק מחגיגות 30 להיווסדות החברה גסטרוליין הרחיבה ושיפצה את אולם התצוגה שלה וכן את מחלקת השירות.
באולם התצוגה החדש והגדול ניתן להתרשם מציוד המטבח של הספקים המוכרים והוותיקים כמו מדיחי הכלים של COLDGED  מכונות הקרח של חברת BERMA, מגוון הקומביסטימרים של חברת RETIGO ,וכן כל סוגי הגדלים של
 מקררי חברת BAMBAS וכן להתרשם מליין הבישול המקצועי של חברת ELECTROLUX הכולל מחבתות וסירים מתהפכים, כיריים, משטחי צליה, מכשירי פסטה קוקר עם מעליות משטחי עבודה, קוצצים ומעבדי מזון ועוד.

בשורה התחתונה

לסיכום ניתן לומר שהתרבות הבילוי בארץ היא חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית ועל כן ניתן לראות גם בתקופות לא קלות  אלו, של ניסיונות אויבינו לסדוק את שריון הביטחון של ישראל, שלמרות הכול ישנה דרישה של הציבור בישראל להמשיך לצאת ולבלות ו"לשטוף את הראש מהצרות", נפתחות מסעדות ייחודיות ורשתות בתי קפה פותחות סניפים בכל רחבי הארץ ועל חלק ניכר ממקהלת עסקים אלו מנצחת בגאווה חברת גסטרוליין ועובדיה הוותיקים והמסורים, כמובן הודות לתמיכתם והכרת התודה של לקוחותיה במשך שלושת העשורים האחרונים.

תעודת זהות

שם מלא: גסטרוליין פופקורניה בע"מ - ציוד למסעדות
התמחות: יבוא, שיווק ואספקת שירות למטבחים המוסדיים בכל בתי הקפה, המסעדות, בתי המלון, אולמות האירועים, ישיבות וחדרי האוכל.
יבוא ציוד למסעדות: מכונות ברד / אייס קפה, מכונות קרח, מכונות שתיה, מכונות אספרסו, מטחנות קפה, מכונות שוקולטה, צ'יפסרים, תנורי בישול ואפיה, מחממים לנאצ'וס וגבינה צהובה, מתקנים להכנת טורטיות, גרילים, משטחי צלייה, ליין בישול מקצועי, מקררי תצוגה, מדיחי כלים, תנורי פיצה, קוצצי ירקות, מכונות פופקורן, וופל בלגי, מכונות סוכר ועוד.
ציוד למטבח המוסדי: מכונות קרח, מכונות גלידה רכה/יוגורט, מכונות ברד/אייס קפה/מרגריטה, מכונות שתייה, מכונות אספרסו ומטחנות, מדיחי כלים, תנורי בישול, תנורי אפיה, תנורים לפיצות/פוקצ'ות, מקררי עוגות, מיקרוגלים, פותחות לטורטיה / משטחי חימום לטורטיות / מתקני חימום לרטבים, מחממים לנאצו'ס, מחממים לגבינה צהובה מותכת (צ'דר), מכונות פופקורן, עגלות דקורטיביות לפופקורן, מכונות גופרה / וופל אמריקאי ובלגי, מכונות נקניקיות, מעבדי מזון, צ'יפסרים, ליין מטבח מקצועי, קוצצי ירקות, סלמנדרות, טוסטרים, טוסטר מסוע ועוד.
כתובת: הנביאים 55 א.ת. רמת השרון, טלפון: 03-5494411, פקס: 03-5493626, מייל: info@gastroline.co.il


הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים