מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
לקדם את עסקי המזון בעזרת מנוע חיפוש
שרות מזון+
 
 

איך לגרום לעסק להמריא באמצעות האינטרנט? איך לנצל כלים חינמיים לקידום העסק? איך גוגל יכול לגרום לעסק להיות נגיש במנועי החיפוש? על שאלות אלה ונוספות אחרות קיבלו תשובה חברי ההתאחדות בסדנא לקידום העסק שנערכה בשיתוף "אינטרצ'יק". זוהי סדנא נוספת בסדרת הסדנאות שמתקיימות עבור חברי התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל במסגרת בית בספר של ההתאחדות הפועל בחסות מכללת השף.

אל הסדנא, שהועברה ע"י מאיר בולקה, הבעלים של "אינטרצ'יק", הגיעו חברי התאחדות רבים מכל גווני הקשת של תעשיית הקולינריה הישראלית, מתוך מטרה למנף את העסק שלהם בעולם הפרסום והאינטרנט. הסדנא התקיימה ביום שלישי 26/07/11 בסניף "מכללת השף" בתל אביב והיתה חוויתית ורווית הומור, בפתיחתה כל משתתף הציג עצמו ואת מטרתו – אם יש לו אתר שאותו הוא מעוניין לשדרג או להקים אתר חדש. הכלים וההסברים שנתן מאיר למשתתפים נלקחו מעולם התוכן הקולינארי שלהם. חלקם היו כלליים וחלקם ממוקדים לצורך של כל אחד מהמשתתפים. אין ספק שמאיר פתח את עיניי באשר לאפשרויות שטמונות בעולם האינטרנט, ציין אחד המשתתפים.

מאיר בולקה, בעליה של "אינטרצ'יק" המעניקה לחברים הנחות במסגרת חברותה במועדון הצרכנות, עוסקת בפיתוח אפליקציות לאתרי אינטרנט, הקמה וניהול מסחר אלקטרוני ברשת (מערכות מקוונות להזמנות בבתי מלון, אתרי נופש ומסעדות), קידום אתרים אורגני וניהול קמפיינים ממומנים ועוד.
 באופן טבעי, במהלך הסדנא נוצרו התקשרויות בין החברים שמגיעים מאזורים גיאוגרפים ותחומי פעילות שונים. כמו כן, לפני פתיחת הסדנא ניתנה במה לחברה רחלי פפר להציג את הארגון אותו היא מייצגת, "לקט ישראל" – בנק המזון הלאומי, במטרה לחשוף את החברים לעשייה המבורכת של הארגון שמהווה  כתובת אחת לכל צורכי הביטחון התזונתי בישראל ומקיים מגוון פעילויות ארציות המבוססות על ניצול עודפי מזון. 
 


הרשם עכשיו לניוזלטרים של מזון+
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים