מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 

(לא) שוברים את הכלים

מעטים האנשים שמעלים רעיון חכם בראשם, וגם מחכימים לממשו. עוד יותר מעטים האנשים שעושים זאת בהצלחה. שרון מנצור עשה זאת. הוא זיהה צורך חשוב והשכיל להשיג את הפתרון. אה כן, ובהצלחה.

שירן שמחי
 
 
  
כולנו היינו רוצים ליהנות ממקום אחד בו אנו מוצאים את כל מבוקשנו למטרה מסוימת. כולנו חושבים שזו משימה קשה מדי או מתישה. אבל שרון מנצור, בעליה של חברת 'כלים', לא חשב יותר מדי, אלא עשה ובגדול. עם חברה המכילה מגוון עצום ובלתי נתפס של מוצרים אפשר להגיד שהוא משאיר לכולם חותם, והרבה אבק בעיקר.
מגוון עצום
'כלים' הינה חברה המשווקת מעל 11 אלף פריטים. למעשה, כל מה שקשור לבתי מלון, אולמות אירועים, חברות קייטרינג, מסעדות, רשתות וכו', תוכלו למצוא שם. מגוון המוצרים רחב ומגוון, וכולל הכול: כוסות, צלחות, סכו"ם, סירים, מצקות, כלים רב פעמיים, כל מה שקשור לציודי בופה. מעבר לזה, תמצאו שם גם מוצרי חשמל - מיקרוגלים, בלנדרים, מיקסרים, מוצרים לחימום, מסכים המוצגים במסעדות וברים. מה עוד? ביגוד מקצועי, הכול מא' עד ת'- נעליים, מכנסיים, ז'קטים של שפים, ז'קטים של מנהלים, נעלי מנהלים וכיוצא באלו. מחלקת הטייק-אווי גם היא לא נזנחת בחברת 'כלים' ומככבת: כל כלי חד פעמי, ניילונים, מוצרי נייר, ואפילו ציוד משרדי.
"אני מספק את האפשרות להשיג אצלי הכל", מסביר מנצור (33), מקים החברה ובעליה, "מי שפונה אלינו לא צריך לחפש יותר שום דבר, הכול נמצא אצלנו."
וגם באלו לא מסתכמת עבודתה של 'כלים'. החברה עובדת עם לא מעט רשתות מפורסמות ומעניקה מיתוג למוצריהן - מקומות ידועים כמו 'אוליב', 'ג'פניקה', 'אגאדיר', וכיוצא באלו. "אנו ספקי הבית שלהם וממתגים להם את כל כוסות הקפה, כוסות השתייה, שקיות טייק-אווי". שירות זה נעשה חלקו בארץ וחלקו בחו"ל. כיאה לחברה כה גדולה ומורכבת, 'כלים' עובדת בעיקר עם הענף המוסדי.
התינוק קם על רגליו
החברה קיימת מזה כשנתיים. שרון היה סמנכ"ל של חברה שעסקה בדיוק בתחום הזה, ולאחר 8 שנים החליט לנצל את הפוטנציאל הטמון בו ולהקים עסק בעצמו. כך פתח לפני שנתיים את 'כלים'. "מהר מאוד לאחר שהקמתי אותה, העסקתי עובד נוסף. אחרי 3 חודשים הוספתי נהג והיום אנחנו כבר 11 עובדים", מספר מנצור. העסק התחיל בבני ברק ולפני שנה וחצי עברו שרון ועובדיו לאזור התעשייה בחולון. כ- 50% מהמוצרים מייבאת החברה ישירות ולגבי ה50% הנותרים, 'כלים' עושה ייבוא משותף עם ספקים נוספים מהארץ. "אנחנו עובדים עם סין, הודו, צרפת, ספרד, גרמניה וכיוצא באלו."
מרחיבים מעגלים
"כיוון שאנחנו חברה בהתפתחות אנחנו מגדילים את המחזור כל הזמן", מסכם שרון את השנה האחרונה. כרגע שרון ועובדיו מפתחים ומקדמים את העסק כך ש 'כלים' עדיין לא מרגישה את השוק כמו כולם. "מהיום הראשון שפתחנו ועד היום אנחנו רק מגבירים את העשייה. תמיד היינו במגמת עלייה, אך כשהעסק יתייצב ויהיה מחזור קבוע, נתחיל להרגיש את המצב בשוק והמיתון בטוח ישפיע באופן מסוים". בינתיים מצטרפים עוד לקוחות למעגל, וכיום החברה עובדת עם 550 גופים. כמובן, כלים בוחרת את לקוחותיה בקפידה ואינה עובדת עם כל אחד. "אין לנו שיווק אגרסיבי. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מיני חברות גדולות בארץ, אבל רוב העבודה שלנו היא מפה לאוזן. אנשים שמכירים אותנו ויודעים שאנחנו אנשים מאוד ישרים, שאצלנו מילה זה מילה וסחורה זה סחורה, ושאנחנו לא מעט שנים בתחום. המוניטין שלנו מתחזק וכל בית עסק שנפתח מקבל המלצות עלינו." מדובר בעובדים צעירים שכל יום עמלים ומתאמצים לחשוב איפה לשפר ולתת יותר ללקוחות.
תחרות קשה
קיימים די הרבה ספקים, יחסית, בתחום הכלים. אבל את כל הגופים ששרון עובד איתם, דואגים ב'כלים' לשמר מאוד. "אלו אנשים שבוטחים בנו בכל ומקבלים שירות מלא. אנחנו מאוד מקפידים על זה. יש חברות שמתעסקות רק בחד פעמי, בכלים או ביגוד. אני דואג לשלב הכול. חשוב להבין, מדובר בסחורה הכי טובה שקיימת כיום בשוק ובנוסף- אני מתחייב למחירים הכי זולים." כל אלו הרוכשים מ'כלים' את מגוון המוצרים ונהנים מהשירות האדיב, לא נאלצים להתפשר או לבחור בין מחיר לאיכות ונוחות, אלא נהנים משירות מלא ומקיף וגם ממחירים הוגנים.
"עדיף לעבוד איתנו", עונה שרון לשאלת הייחודיות, "ולא עם מתחרים כי אנחנו נותנים היום מענה כולל, כמעט ב100% וזה חוסך את הצורך לעבוד עם הרבה ספקים שונים. במקום זה יש ספק אחד שנותן את המחיר הכי טוב וגם כמעט את כל הסל- ביגוד, נעליים, ניילונים, כלים, מה לא." החברה מחזיקה סחורה בכמה מיליוני שקלים בכדי שתוכל להעניק שירות כמעט מיידי, מהיום למחר. עובדי 'כלים' צעירים ברוחם ובגילם וגדושי מוטיבציה. "אלו אנשים שחיים את המקום, כולם עבדו בתחום בעוד מספר מקומות, חלקם עבדו איתי במקום העבודה הקודם שלי. אנחנו מגיעים לכל נקודה בארץ, מהצפון ועד הדרום. הכל כולל הכל." בנוסף לכל זה, 'כלים' גם מייצאת סחורה ומוכרת לבולגריה, רומניה וכיוצא באלו. ואם זה לא מספיק- החברה מעניקה מענה קולי ומענה של מיילים 24 שעות ביממה. "אין עוד חברות בארץ שמספקות כל כך הרבה שירותים כמונו."
לקוחות נאמנים
ל'כלים' עבודה שוטפת וחזקה עם לקוחות קבועים. רשתות שונות, 'סושייה', 'ג'פניקה', 'ארקפה', 'לנדוור', 'חינאווי', 'גלידה אנדריי', 'בני הדייג', והרשימה עוד ארוכה. גם אולמות אירועים מאוד מפוארים וגדולים כדוגמת 'שאטו', 'אגדתה' ו'אווניו'. ואי אפשר בלי בתי מלון מהודרים, כמו 'הילטון' ו'דן' וגם הקטנים.
העסק מחולק ל-2 קומות. הקומה ה-1 היא החנות שבה ניתן למצוא הכול, בכמויות: נעליים, ביגוד, כלים, ציוד, משמונה בבוקר ועד שבע בערב. בקומה ה-2 - אולם התצוגה שהינו מאוד מפואר, בו יש אחד מכל מוצר, מלווה בברקוד שלו. לשם מגיעים אנשי עסקים לפני פתיחת מסעדות, למשל, עושים רשימה של הפריטים בהם הם חפצים, כמויות, סוגים, וכבר למחרת יקבלו את הסחורה.
הגמישות מאוד חשובה לאנשי 'כלים', והללו ישתדלו תמיד לתת את המבוקש, לא משנה באיזה מאמץ זה כרוך. "אם אתבקש מלקוח להביא משהו שראה במקום מסוים, אשיג לו את המוצר." השירות הינו ערך עליון עבור שרון ועובדיו, ביחד עם האיכות והמחירים כמובן. "מי שלא מבין מה בדיוק הוא צריך, מקבל ליווי וייעוץ, דבר שלא קיים בכל מקום. כל מי שעובד אצלי נמצא לפחות 5 שנים בתחום. חלקם גם היו שפים. אני אמנם לא, אבל אני כבר 12 שנה במקצוע, כמעט 24 שעות ביממה"
עם הפנים קדימה
בעוד כ-10 שנים, מניח שרון שיהיה באותו תחום. "אני מאוד אוהב אותו. זה ענף שמאוד מאתגר אותי. בעזרת השם יהיו לנו סניפים בכל הארץ, שייתנו שירות בכל בית עסק בתחום המזון. אנחנו בעתיד נעשה את זה 24 שעות."  לשנה הקרובה שרון מאחל לעצמו בריאות, אושר ופרנסה טובה. ולעסק? פרנסה טובה, גם כן. ושיהיה שם אושר, אושר בא' כרגע. זה מה שחשוב. "אומרים שאם אתה בריא ומאושר, הכול יבוא אחרי זה..."
 
 

 
 הירשם עכשיו לניוזלטרים של מזון+
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים