מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
SKYR  היוגורט האיסלנדי
פורסם:  07.03.18מחלבות MS באיסלנד (מחלבות שהן בעצם שיתוף פעולה בין כ-700 חוות משפחה איסלנדיות) החלו לייצא את המוצר המכונה Skyr לחנויות Whole Foods בצפון מזרח ארה"ב תחת המותג "skyr.is" והמתואר כמוצר איסלנדי ייחודי שיש בו חלב ויוגורט, בעלי טעם מתון שאינו מתוק מחד, ומכיל גוון של חמיצות עדינה  מאידך. המוצר מבוסס על ידע איסלנדי מקורי, וככזה מנסה למצוא את מקומו בשווקים נוספים.

איסלנד שהיא מדינה קטנה מאוד ראתה לנכון להעביר את המפעל הייחודי של היוגורט לארה"ב, וכרגע פתחה במבצע לשינוי והדגשת התדמית של המוצר המיוחד. האריזה, שהיא אחת מהכלים לשינוי המותגיות של היוגורט, הפכה לגורם חשוב ביותר בתהליך. האריזה החדשה מיועדת ל-8 טעמים שונים של ה-SKYR (סקיר), ומשווקת בכ-5000 חנויות יעד בארה"ב.

האריזה המיוחדת עשויה מכוס פוליפרופילן ,עם נייר מודפס הנשלף בקלות, והמכסה גם את בסיס הגביע המודפס, עם מידע נוסף על אודות המוצר, מובן ששני הרכיבים הללו הם ברי מחזור במאת האחוזים.
סגן הנשיא של החברה, אליוט שיפרין, מדגיש כי ללא אריזה ייחודית היה המוצר נבלע בין שפע המוצרים הדומים וייחודיותו בטעמיו לא הייתה מודגשת.

השילוב המתוחכם מאפשר הדפסת הברקוד (upc) על גבי התחתית באופן שהגביע יוגש לקופה לקריאה כשהוא ניצב, דבר שלדעת החברה שומר על איכות טובה יותר של המוצר הסופי.

לטענת שיפרין אין אריזה מסוג זה בכל השוק המקביל של המוצרים הללו (יוגורטים ומוצרי חלב). רעיון נוסף שקיים באריזה הוא היכולת להפריד בין הפלסטיק ולבין הנייר ע"י רוכסן משיכה. המותג שבו בחרה החברה ואשר מייצג את איסלנד הוא השועל הארקטי בעל החזות המיוחדת שמדגיש את מקור המוצר.
 

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים