מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
 
הוברמן - סיפור בצנצנת


את האריזות שלהם תמצאו בכל תחום בחיים; בסופרמרקט, בבית הקפה, על המדף בבית המרקחת, או אצל מעצב השיער והקוסמטיקאית.
 
צילומים: אורי גרון
 
אבל איך בעצם הכל התחיל? זהו סיפורה של חברה משפחתית שצמחה יחד עם מדינת ישראל ומציינת בימים אלו 62 שנים להווסדה. כך, 60 שנה אחרי שיחזקאל הוברמן פגש באקראי בתל אביב מכרים מפולין, שהציעו לו לרכוש ממכולות בקבוקי זכוכית ריקים ולהשמישם מחדש, ממוצבת חברת הוברמן כיבואנית והמפיצה המובילה בארץ של מכלי אריזות לתעשיית המזון, קוסמטיקה, תרופות וכימיקלים.

"סבא הבין את הפוטנציאל הטמון ברכישת בקבוקי הפיקדון שתפסו מקום יקר במחיר יחסית זניח, שטף אותם ומכר אותם מחדש בעיקר לחברות המתעסקות בכימיקלים וחומרי ניקוי שבזמנו נמכרו בבקבוקי זכוכית", מציין רן הוברמן, נכדו של יחזקאל וכיום מנכ"ל החברה המשפחתית.
 
סל מוצרים ענק
20 שנה לאחר היווסדה, הצטרף לשורותיה אביו של רן, אורי הוברמן, אשר אחראי ליוזמה ששדרגה את החברה כשיזם קנייה ומכירה של בקבוקים חדשים על פני מיחזור בקבוקים. בהמשך קיבלה "הוברמן" את הבלעדיות על הפצת הבקבוקים וצנצנות הזכוכית של פניציה מפעלי זכוכית, ושימשה במשך כ-30 שנה כמפיצה הבלעדית של פניציה בישראל, מהלך מרכזי שמיצב את החברה כמובילה המקומית בקטגוריית אריזות זכוכית לתעשיית המזון. בשנות ה-90 התחילה חברת הוברמן לייבא מיכלי אריזות מפלסטיק ומזכוכית גם לתעשיות הקוסמטיקה והתרופות.

"סל המוצרים שלנו הוא הגדול ביותר כיום בארץ בתחום מיכלי הזכוכית והפלסטיק בארץ. אנחנו עובדים עם עשרות יצרנים מ-17 מדינות ומשווקים אלפי פריטים בעיקר מהמלאי הזמין שלנו לעשרות פלחי שוק שונים בתעשיות הקוסמטיקה, כימיקלים, תרופות ומזון". למרות שעל חוג הלקוחות של "הוברמן" נמנות החברות המובילות בישראל בתחומים הנ"ל, רן הוברמן מדגיש שהחברה  מושתת על גמישות תפעולית מקסימלית, ואין לה כל בעיה לספק כל כמות הנדרשת מרמת הקרטון הבודד ומעלה בכל רחבי הארץ.
 
טכנולוגיה מתקדמת
בימים אלו החברה מונה למעלה מ-30 עובדים ונמצאת בסיומו של שיפוץ נרחב במחסן הלוגיסטי שלה, כמו כן ממשיכה להיות מובילה בתחומה ושמה את הטכלונלוגיה בחזית, בהיותה היחידה בתחום אשר מוכרת אריזות און ליין.

"אתר הסחר שלנו בעצם מאפשר נגישות גבוהה יותר ללקוחות, לקוחות שלעתים אין להם את הפנאי להגיע אלינו פיזית או ליצור עמנו קשר טלפוני יכולים לבצע הזמנה בקלות דרך האתר בכל זמן שנוח להם".
בנוסף הוסיפה לאחרונה החברה שירות חדש ללקוחותיה – הדפסת משי על מגוון מוצרי פלסטיק וזכוכית.
"אנו בעצם מאפשרים ללקוח לקבל את המוצר שלו ממותג ומוכן למילוי, זו הדרך הנוחה והקלה ביותר עבורו למתג את עצמו ולהעניק למוצרים שלו מראה ייחודי".
 
6000 לקוחות
מחנות קטנה בדרום תל אביב, הפכה חברת הוברמן למובילה בתחומה בארץ אשר משרתת למעלה מ-6000 לקוחות בישראל. "החברה משקיעה משאבים גדולים מאוד לטובת מיצוב ושיווק כולל נוכחות בפייסבוק ובמשלוח מידע חודשי למאות לקוחות אונליין באמצעות ניוזלטר אלקטרוני. אנו מאוד גאים בכך שהיינו שותפים למיזמים רבים ומוצלחים במשך עשרות שנים באמצעות סיוע פעיל ללקוחות שלנו. מיזמים שהתחילו מכמות בודדת של קרטונים וצמחו לאט-לאט לעסקים מצליחים במישור הבינלאומי בליווי צמוד ובשירות מותאם שלנו.

"אנו מאוד אוהבים לעבוד עם יזמים מכל התחומים מרמת הרעיון הראשוני, ואין לנו בעיה להתאים את עצמנו לצרכים שלו עד הרגע שבו יהפוך למותג מוביל. בשנים האחרונות החברה לא מסתפקת רק ביבוא ומשווקת מגוון מאוד גדול של ספקים קרי יצרני אריזה מקומיים ומאוד איכותיים. התרומה שלנו במישור הזה לתעשייה הישראלית של שיווק והפצת פתרונות אריזה כחול-לבן הוא מאוד משמעותי. אנו שואפים לגדול ולהתפתח עקב בצד אגודל עם הלקוחות שלנו, קטנים כגדולים כאחד, ולהמשיך לספק להם את סל פתרונות האריזה הכי מגוון, איכותי וחדשני שניתן למצוא כיום בשוק, ואשר יפטור מהם את הצורך לחפש פתרונות משלימים או חלופיים אצל ספקים אחרים. המכירה נעשית מרמת הקרטונים הבודדים ועד השמיים הם הגבול. אנחנו בעצם סופרמרקט אחד גדול של פתרונות אריזה לתעשיות עימן אנו עובדים, ובכוונתנו להמשיך לגדול ולהרחיב את היצע השירותים והפתרונות שלנו".
 

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *

Go Back  Print  Send Page
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים