מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
לעמוד בלי לפגוע בבריאות
אם אתם עובדים בעבודה שמצריכה עמידה רצופה, כדאי לכם להכיר את משטחי הדריכה של חברת "ג'ל פרו" האמריקאית, שתגן עליכם ותמנע מכם בעיות גב ורגליים.

יערית טרבלסי

 
 

מחקרים רפואיים רבים הוכיחו כי עמידה ממושכת אינה בריאה ועלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות כגון עייפות, בעיות ברכיים ובעיות גב. הבעיה חמורה אף יותר במקצועות בהם נדרשת עמידה ממושכת על הרגליים כגון מקצועות המטבח, מקצועות הרפואה ומקצועות התעשייה השונים.

למשטחי הדריכה של ג'ל פרו נחשפה סוזן נהב, היום היבואנית הבלעדית של המוצרים, דרך פרסומת שהופיעה במגזין מזון אמריקאי שעליו היתה מנויה. סוזן, שעסקה בתחום ההיי-טק, החליטה לקחת פסק זמן מהעבודה ולפתח את אהבתה לבישול. לאחר שסיימה את לימודיה ב"תדמור" חיפשה דרך לשלב בין אהבתה למטבח ואהבתה למכירות.
הפרסומת למשטח הדריכה סקרנה אותה ולפני 3 שנים, לאחר משא ומתן ארוך עם החברה האמריקאית, קיבלה סוזן את הבלעדיות על יבוא מוצרי החברה לישראל והחלה לייבא אותם לישראל.

לעמוד בצורה בריאה
משטחי הדריכה המשווקים בישראל באמצעות חברת ארגומט, שייכים לחברת Lets gel  האמריקאית- מותג משטחי הדריכה הוותיק (משנת 2005) והגדול ביותר בארה"ב, המשווק למעלה מ 2 מיליון משטחים בשנה לבתים פרטיים, מטבחים תעשייתיים, קפיטריות, בתי ספר לבישול, מפעלי תעשייה, בתי חולים, מעבדות היי טק ועוד.

פשוט וחכם
המשטחים עשויים מג'ל, או ספוג מיוחד, שרשום כפטנט ועבר בדיקות יעילות רבות באוניברסיטת טקסס.  במחקרים שנערכו במוצר נמצא כי עמידה על משטח הדריכה מונעת עייפות, בעיות גב ורגליים, בקרב אנשים שעומדים למעלה מ- 20 דקות במקום אחד.
ניתן לעמוד עליהם יחפים, עם גרביים ו/או עם כל סוגי הנעליים (פרט לעקבי שפיץ), קל לנקות אותם וקל להזיז אותם (כשמנקים את הרצפה עם מים, למשל).

התאמה לצרכי העסק
סדרת המוצרים כוללת משטחים בגדלים, משקלים ומילויים שונים, בהתאם לצורכי השימוש בהם.
כך למשל, עבור השימוש הביתי מוצעים משטחים בדוגמאות ובצבעים שונים והמוצרים בקטגוריית "Professional Grid" מיועדים ומותאמים למגזר העסקי והתעשייתי.

העלאת המודעות בקרב האוכלוסייה
"הכי חשוב לי זה שאנשים יבינו שעמידה ממושכת על רצפה קשה פוגעת בבריאותם", אומרת סוזן. "משטחי הדריכה האלה מונעים בעיות בריאותיות רבות ולא בכדי הפך המותג לגדול והמוכר בארה"ב".
על מנת להעלות את המודעות לבעיה עצמה ולהביא לידיעת הציבור שהמשטחים נמכרים גם בישראל, פתחה סוזן אתר ייעודי (www.ergomat.co.il) ובו ניתן למצוא מאמרים, כתבות, סרטונים והסברים רבים ושונים בעברית.

אחריות ושירות
בשוק קיימים אמנם משטחי דריכה, רובם בעלי איכות ירודה. "משטחי הדריכה של חברת ג'ל פרו, הם האיכותיים ביותר ומחזיקים מעמד זמן רב", אומרת סוזן. "על מרבית המוצרים יש 5 שנות אחריות, בית בישראל ובית אב עצום בארה"ב".    
"נושא הארגונומיה אמנם מתפתח מאוד בשנים האחרונות, אבל עדיין אין מספיק מודעות ו/או פתרונות לעמידה ממושכת, בדומה לפתרונות המיועדים לישיבה ממושכת". מסכמת סוזן. "אני מקווה שכניסת משטחי הדריכה לישראל תעלה את המודעות גם כאן ותגרום לאנשים רבים יותר להתנהל נכון בעבודה".

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים