מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
מי אמר 'אוכל של בית חולים'...?
שרות מזון+
 


פרויקט בהתהוות – קירוסקאי מבשרת על מהפיכת הבריאות בית חולים מרכז רפואי רבין, בלינסון.  איך זה קורה? ובכן, באמצעות שדרוג מערך ציוד בית החולים, הכולל בין השאר 3 בלאסט צילר חדר הכוללים גם שוק פריזר, תוצרת FRIULINOX   איטליה המשווקים בלעדית ע"י חברת קירוסקאי. מערך המזון בבית החולים מרכז רבין בפתח תקווה מציע לחולים חוויה קולינארית הכוללת בחירה מלאה ( היחידה מסוגה) מתוך מגוון תפריטים בבחירה מלאה של החולה לכל סוג מנה בתפריט. מרכז רבין מספק כיום כ-6000  מנות ביום , המורכבות מ-3 ארוחות ביום: בוקר - צהריים + ערב,  ומ-16 תפריטי מטבח המתופעלים בשתי שיטות: בשל הגש – לצוות הפרסונל,
בשל צנן - לחולים.
"מערך המזון בבית החולים מייצר בנק של אוכל הכולל מבחר מלא בו החולה מקבל בבוקר את התפריטים ל-3 הארוחות הבאות : צהריים ערב ובוקר המחר ומסמן את בחירתו", מספר יגאל בן דרור, סגן מנהל מערך המזון במרכז רבין.
הפרויקט הורחב לאספקת מענה של כ-1000 מנות מבית חולים השרון, בו המזון מועבר באמצעות שינוע, מהמטבח המבשל במרכז רבין אל בית חולים השרון. התחזית היא שבעוד כ-5 שנים מטבח זה יהווה מטבח קצה בלבד.
במהלך הפרויקט במרכז רבין שודרגו מגוון רחב של ציוד, הכוללים: חדרי קירור, אמצעי שינוע והובלה, ארונות חימום, וכמובן 3 בלאסט חדר כולל שוק פריזר המאפשרים שמירה על איכות המזון וטיב המזון ללא ריחות וטעמי לוואי. המנות בבית חולים זה מבורקדות בצורה ממוחשבת כולל ציון תוקף על כל מנה ומנה, דבר אשר השיא את בית החולים להיות במקום הראשון באיכות וטיב המזון המוגש, באופן משמעותי מבתי חולים אחרים בקופת חולים כללית.

 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים