מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
גמישות מפלסטיק  
לוגיסטיפלסט היא חברה קטנה לפיתוח וייצור מוצרי אריזה מפלסטיק, המצליחה בעיקר בזכות יכולת הגמישות שלה אל מול לקוחות קטנים כגדולים. פרופיל עסקי.
שירות מזון+ 
 
 

יערית טרבסלי
למרות חוסר הוודאות בשוק המזון, אמיר רז (45), הבעלים של חברת לוגיסטיפלסט, דווקא אופטימי ובוחר להסתכל קדימה.
חברת מוצרי האריזה מפלסטיק שהקים יחד עם שותפו אייל קורקוס ב- 2010 נמצאת במגמת גידול תמידית, ואפילו השנה, למרות המלחמה והמצב הלא יציב בשוק המזון, נרשמה יציבות ואף גידול בהכנסות, אם כי קטן יותר מהשנים שעברו.
את סוד הקסם שלהם מסביר רז בעיקר בעובדה שלוגיסטיפלסט מתנהלת בצורה רזה ויעילה, המגיבה מהר לצרכי השוק ועם זאת גמישה ומעניקה ללקוחותיה, גדולים כקטנים, סל מוצרים רחב, הכולל גם אפשרות של פיתוח מוצרים ייעודיים במיוחד עבור צרכיה.
"אייל ואני זיהינו את הצורך בחברה שתעניק פתרונות אחסון ופתרונות לשינוע פנימי-תוך משרדי לשוק המוסדי בכלל ולשוק המזון בפרט, ותדע לפתח במהירות מוצרים ייעודיים איכותיים לפי צרכי הלקוח". אומר רז, "וזו בדיוק החברה אותה הקמנו והפתרון אותו יזמנו. כיום, בניגוד לחברות אחרות, אנחנו מפתחים מוצרים גם בהזמנות קטנות ובעלויות נמוכות ויודעים לתת מענה בהתאמה אישית לכל צורך, הן ללקוחות בארץ והן ללקוחות בחו"ל".
חברת לוגיסטיפלסט מפתחת ומשווקת את מוצריה למפעלי מזון, מפעלי תרופות, בתי מלון ומסעדות. עיקר פעילותה מתקיים בישראל, ובנוסף מייצאת החברה את המוצרים למדינות כמו הודו ותורכיה.

ההתחלה
בתחילת הדרך רכשו רז וקורקוס ארגזי פלסטיק ממפעלים שונים, שלא הצטרכו אותם ומכרו אותם. עם הזמן בנו מחלקת פיתוח ובה מפותחות תבניות המוצרים והפכו ליצרנים. כיום 90% מהסחורה אותה הם משווקים מיוצרת במפעלים בישראל והיקף העבודה והפיתוח הולך וגדל. "בכל שנה אנחנו מפתחים מוצרים חדשים ובשנת 2015 יהיו באמתחתנו עשרה מוצרים חדשים שפותחו במיוחד עבור שוק המזון המוסדי", אומר רז.

התחרות
"כמו בכל תחום, גם בתחום הזה קיימת תחרות", אומר רז, "אבל היא לא מאוד גדולה. יש לנו מתחרה עיקרי אחד ולכל מוצר ישנם מספר מתחרים קטנים".
יתרונה הגדול של החברה אל מול המתחרים, הוא סל המוצרים הרחב אותו הם מציעים ללקוחות וכאמור- היכולת לפתח מוצרים לכל לקוח.

הייחוד
הייחוד של לוגיסטיפלסט הוא ביכולת הגמישות שלה, דווקא בתחום שנחשב למאוד לא גמיש. "קשה מאוד לפתח מוצר, בשל עלויות התבניות הגבוהות", מסביר רז, "החכמה שלנו טמונה בעובדה שאנחנו היחידים שיודעים לחבר בין צרכים שונים של לקוחות וכך ליצור כדאיות לפיתוח מוצר".

שירותיות
מעבר לפתרון שמעניקה לוגיסטיפלסט ללקוחותיה, מושתת החברה על ערכים של איכות ושירות ללא פשרות. "אנחנו מקפידים מאוד לתת ללקוח מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר, אבל מקפידים לא פחות על שירותיות, אחריות מלאה וזמני אספקה מהירים הן מבחינת זמני פיתוח המוצר והן מבחינת אספקתו ללקוח", מדגיש רז.

העתיד
למרות חוסר הוודאות, אמיר לא חושש מן הבאות ופניו מועדות קדימה. כבר ב-2015 יוצעו מוצרים חדשים שפותחו ואם תשאלו אותו מה הוא מאחל לעצמו, יענה לכם שהוא מקווה שהמוצרים הנמצאים בפיתוח כרגע יחדרו טוב לשוק, שהחברה תמשיך לפתח מוצרים חדשים עבור לקוחותיה ותגדיל את אחוזי הייצוא שלה. אמן.

 לוגיסטיפלסט  - תוואי פעילות

חברת לוגיסטיפלסט בע"מ, הינה חברה המתמחה בפיתרונות אחסון ושינוע בתחומי התעשייה החקלאות והשוק המוסדי. החברה מייצגת מספר יצרנים בארץ ובעולם בתחומי האריזה האחסון והשינוע ומסוגלת לתת מגוון פתרונות ללקוחותיה. אחד היתרונות הבולטים של חברת לוגיסטיפלסט הינה יכולתה לבצע תכנון והתאמה מדויקת לכל צורך הנדרש ע"י הלקוח.
הרכב החברה הינו הרכב בעל ידע רב שנים בתחום הכולל מציאת פתרונות ייחודיים תכנון פיתוח וייצור לפי דרישה. הלקוחות מלווים על ידי נציג החברה מרגע הפנייה ועד לקבלת המוצר המתאים ביותר לצרכיו גם אם יש צורך בהתאמה אישית ומיוחדת. חברת לוגיסטיפלסט מאמינה בגמישות ויצירתיות ע"מ למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור לקוחותיה.

 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים