מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
בתו של חשוד בהעלמת הכנסות של מיליוני שקלים מתחום המאפים – דרסה חוקר מע"מ 
 
27/4/16
דיתה שמואלי, שירות מזון+ 

 
 

 
ארבעה אנשים העוסקים בתחום המאפים, נעצרו לאחרונה על ידי חוקרי מע"מ באר שבע והדרום בעקבות חקירה סמויה וממושכת של חוליית המתמחים במשרד מע"מ רחובות בחשד להעלמת הכנסות של מיליוני שקלים. בפעילות מעצרם של הארבעה התרחשו מספר אירועים חריגים, כאשר בתו של אחד מהחשודים דרסה חוקר, חשוד אחר – דודה של הדורסת - ניסה להימלט לפרדסים, וכן התגלו כסף מזומן ומסמכים בתיקי בית ספר של ילדיו.
 ארבעת החשודים עוסקים בממכר מאפים: האחד, אברהם מלוכה מרמלה בעל מפעל 'בורקס רמלה' לייצור בורקסים, השני -  אשר בן זיקרי מראשון לציון סיטונאי בעל עסק 'בורקס בבא', הרוכש את הבורקסים מ'בורקס רמלה' ומוכר לקמעונאים, בכלל זה לשני החשודים הנוספים – האחים אורי וגדעון משה מגדרה בעלי 'בורקס גדרה'. כמפורט בנספח לבקשות המעצר, בעקבות ביקורת שנערכה על ידי אנשי מע"מ רחובות ב'בורקס גדרה', במסגרתה הופעלה אלימות כלפי המבקרים, עלה חשד כי האחים משה יחד עם בעלי עסקים נוספים, מקיימים "שוק שחור" למכירת בורקסים.
בשל מורכבות והיקף העבירות, עורבה בתיק יחידת החקירות של מע"מ באר שבע והדרום שערכו אתמול בשיתוף אנשי ביקורת חשבונות ממע"מ רחובות חיפושים בבתי החשודים בגדרה, רמלה וראשון לציון, במסגרתם נתפשו מסמכים המאששים את החשודות בדבר העלמת עסקאות בהיקף נרחב.
במסגרת מעצרו של החשוד אורי משה, ברח החשוד לבית העסק ומשם לפרדסים הסמוכים, שהחוקרים בעקבותיו. לאחר כחצי שעה, שב לביתו וביקש מהחוקרים לאפשר לילדיו לצאת לבית הספר. אולם, טרם יציאת הילדים, התבצע חיפוש בילקוטיהם ונתגלו בהם כסף מזומן ומסמכים הקושרים את החשוד לחשדות נגדו ונגד העסק. כמו כן, בתו של אחיו ניסתה לדרוס את חוקרי מע"מ תוך כדי נהיגה פרועה במיוחד. 
הארבעה שוחררו אתמול בתנאים מגבילים ע"י כב' השופט עמית מיכלס מבית משפט השלום בראשון לציון, תוך הפקדת ערבויות כספיות. והחקירה בעניינם תימשך...
 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים