מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
סטראט אפ קיבוצי: הרחקת מזיקים בעזרת צמחי מדבר ואבקת "יין בריא" ללא אלכוהול וסוכר
2/11/16
דיתה שמואלי, שירות מזון+ 

 
 

הרחקת מזיקים בעזרת צמחי מדבר, יצור חשמל מגלי הים ואבקת "יין בריא" הממצה את המרכיבים הבריאים של היין ללא אלכוהול וסוכר הם חלק משורת סטרטאפים ירוקים חדשים שיוצגו בכנס לגיוס הון מקיבוצים ומושבים. הכנס יערך ביום שלישי, 20 בספטמבר, בתאגיד גרנות והוא מאורגן על ידי איגוד התעשייה הקיבוצית וקרן קמ"ע באמצעות "המשתלה" שהוקמה על מנת ליצור חיבורים בין קיבוצים ומפעלים לבין פרויקטים חדשניים להשקעה.
המשתלה היא כלי סיוע המאפשר לקיבוצים ולחברות סטארטאפ בוגרות להיחשף אלה לאלה ולקבל תמיכה בהשקעות אסטרטגיות. בשנים האחרונות נוצרו בעזרת המשתלה התקשרויות עסקיות בין 14 קיבוצים לבין שבע חברות שווין הנוכחי מתקרב ל-200 מיליון שקל. לדברי מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית, אודי אורנשטיין, ההשקעה בפרויקטים חדשניים היא אחד ממנועי הצמיחה החשובים של הקיבוצים ומתאימה הן למפעלים קיימים שרוצים להתפתח לתחומים חדשים והן לקיבוצים שרוצים לייצר תעשייה חדשה. מטרת הכנס היא ליצור גל חדש של השקעות.
רפי נבו, מנהל המשתלה, אמר שהחברות שיופיעו בכנס תצגנה טכנולוגיות מגוונות וחדשניות ובהן יצור יעיל של חשמל מאנרגית גלים בתחנות כח על שפת הים, שימוש בתמצית מצמחי מדבר להרחקה של חרקים ומזיקים, יצור במפעל של מרכיבי היין הבריאים ללא אלכוהול וסוכרים ליצור של תוספי תזונה חדשים, איתור שינויי בבניה על ידי השוואה און-ליין בין תוכנית ושרטוטים תוך חיסכון רב בפרויקט, מערכת מכשירי הצלה לנפגעי טראומה טרם הגעתם לבית החולים, מערכת לאיתור והערכת גגות ומשטחים בעלי פוטנציאל גבוה להתקנת מערכות סולאריות.
בכנס ישתתפו גם קיבוצים שהתקשרו כבר עם חברות חדשות, יציגו יחד איתן ויציעו לקיבוצים אחרים להצטרף אליהם: חברת CuraPipe (מפלסים) - בעלת טכנולוגיה וחומר מיוחד לאיטום חורים וסדקים בצנרת מים וצמצום דליפות מתחת לקרקע ללא צורך בחפירה והחלפת הצנרת, חברת Smartap (אילון) - טכנולוגיית ברזים ומקלחות חכמים לבית ולמלון  "החכם", חסכון במים ואנרגיה תוך שימוש נרחב בפלטפורמה של "האינטרנט של הדברים" להתאמה למשתמש וחברת Aquallence (שמיר) עם מערכת בעלת מקור חשמל פנימי שיודעת לטהר את כל המים מרעלים ומתכות ולחטאם בצנרת הכניסה לכל צרכן, ללא כימיקלים.


 

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים