מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
רישוי פלוס
8/6/16
שירות מזון+ 

 
 

תכנון מטבח מקצועי, דורש תכנון קפדני והבנה רבה בתחומים שונים שנוגעים הן לרשויות, הן למשרד הבריאות והן לפרקטיקה ולחידושים בתחום המזון והמסעדנות. כאן נכנסת לתמונה חברת 'רישוי פלוס' שדואגת להתאמה מדויקת לצרכים ולתיאום בין כל הגורמים.

 

יערית טרבלסיכל עסק בהקמה מכיר את התהליך המייגע של קבלת הרישיונות ואת הצורך בשירותיהם של אדריכלים ומהנדסים מהתחומים השונים. לרוב, עוסק כל אחד בתחומו ובעל העסק הוא זה הנדרש לסנכרן בין הגופים ולוודא שהתוכניות הן לא רק תואמות את דרישות הרשויות, אלא גם את דרישות העסק וצרכיו- משימה לא פשוטה כלל.

במבט על
כדי לענות על הצורך בגוף אחד שיעניק את כל שירותי הרישוי, תחת קורת גג אחת, הקימו ירון וליאת עובד את "רישוי פלוס"- משרד אדריכלות המתמחה בתחום רישיונות לעסקים ומעניק לכל עסק את המטריה המלאה- רישיונות יצרן, בטיחות באש ונגישות, תוך מבט רחב על התמונה כולה והתייחסות לפן הפרקטי, העונה לדרישות העסק. "מעבר לכך שאנחנו רואים את התמונה הרחבה, בעל העסק מרוויח למעשה מנהל פרויקט ובכך נחסכת ממנו ההתרוצצות בין היועצים השונים", אומר ירון עובד, בעלים ומנכ"ל החברה.

מיקוד והתמקצעות
"רישוי פלוס", הממוקמת ברח' עליית הנוער 45 בגבעתיים (גבול ת"א), הוקמה בשנת 2007, על ידי ירון וליאת עובד ומעסיקה היום 4 אדריכלים נוספים. לפני שהקימו את החברה, עבדה ליאת כהנדסאית שכירה בחברת ייעוץ לרישיונות עסקיים, וירון הוא בעל ניסיון רב כיועץ בטיחות באש. מתוך ההיכרות העמוקה שלהם עם התחום וההבנה כי הלקוחות מחפשים בית אחד שיטפל להם בנושא, החליטו להקים את החברה ולמקד אותה בתחום הרישוי.
במהלך השנים התפתחה החברה, קיבלה התעדה של ISO9001 (המשרד מנוהל תחת מערכת בקרת איכות) והתמקצעה גם בתחומים נוספים, כגון  אישורים של משרד הבריאות, תכנון מטבחים ולאחרונה אף הוסמכה ליאת למורשית נגישות מתו"ס (תשתיות וסביבה). בעתיד הקרוב מתכננת החברה להתפתח ולהתמקצע גם בתחום של היתרי בנייה.
 
פרקטיקה במטבח
עבור עסקים מתחום המזון, הרי שהיתרון שמעניקה החברה הוא כפול ומכופל.
תכנון מטבח עסקי ו/או מוסדי, דורש תכנון קפדני והבנה רבה בתחומים שונים שנוגעים הן לרשויות, הן למשרד הבריאות והן לפרקטיקה ולחידושים בתחום המזון והמסעדנות. בתי עסק בעלי מטבחים גדולים, שוכרים את שירותיו של יועץ ומתכנן מטבחים, במקביל לשירותיהם של יועצי הרישוי.
בין חברי הצוות של חברת "רישוי פלוס", נמצא גם יועץ מטבחים ומערכות מזון, בעל ותק של למעלה מ-20 שנה, שיודע להעניק ללקוחות את כל הדרוש להם הן מבחינת הרישוי, הן מבחינת משרד הבריאות והן מבחינת התכנון הפרקטי של המטבח. במקרים מסוימים ובהתאם לצורך, עובדת החברה גם עם טכנולוג מזון, כך שבעל העסק מקבל באופן מרוכז את המענה המושלם והמדויק לצרכיו.

מקצועיות ללא פשרות
"כאדריכלים שמבינים גם בתכנון וגם ברישוי, אנחנו מקפידים מאוד על כל שלב בתהליך העבודה", מציין עובד. "כשלקוח מגיע אלינו אנחנו יושבים איתו בצורה פרטנית, מתאמים ציפיות, מאפיינים את הצרכים והנתונים באופן מדויק, מתאמים ציפיות ועובדים בצורה מבוקרת, מסודרת ומתועדת במערכת ה-CRM המתקדמת שלנו". מעצם הוויית החברה כמשרד אדריכלות, מקפידים בחברה על הרמה הטכנית של השרטוטים וכל השרטוטים עוברים בקרת איכות קפדנית ומוגשים רק כשהם עומדים ברמה גבוהה מאוד.

גמישים לצרכי הלקוח
לכל בעל עסק יש צרכים אחרים ובקשות אחרות. ב"רישוי פלוס" יודעים להעניק לכל לקוח את המסלול הנכון ביותר עבורו וללוות אותו בשלבים השונים ואל מול הרשויות השונות, בהתאם לצרכיו ולרצונו. כך למשל, יכולים לקוחות לבחור במסלול של ליווי אקטיבי עד להגשת התוכניות בעירייה או עד לקבלת הרישיון, שכולל את כל ההתנהלות הבירוקרטית מול הרשויות, דוחות חודשיים, מעקב פעיל וטיפול מונע להצלחת התהליך.
בנוסף, מעניקה החברה שירות גם ללקוחות בפריסה ארצית שלהם מספר סניפים או מספר זכיינים רב. עבור לקוחות גדולים, שמתקשים למצוא יועץ פרילאנס שיצליח להתמודד עם כמות התיקים הרבה בזמן קצר, זהו שירות יעיל והכרחי.

שירות אישי
לצד המקצועיות ותהליך העבודה המוקפד והמסודר, מקפידים ב"רישוי פלוס" על שירותיות גבוהה ויחס אישי לכל לקוח. "כל לקוח שלנו מלווה על ידי הנדסאי מתחילת התהליך ועד סופו", מדגיש עובד. "אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוח וחשוב לנו מאוד לשמור על יחס אישי. מעבר להנדסאי המלווה, לכל לקוח יש את מספרי הטלפון של כל העוסקים במלאכה, כך שהוא יכול להתקשר או לתקשר עם כל אחד מאיתנו, בכל נושא ועניין".


 

הרשמו כאן חינם לקבלת עדכונים ממזון+
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים