מבזק  חדשות
 

 
Wine Israel


מחירים לנוחותך
קייטרינג

אינדקס חברות קייטרינג:
קראו ביקורות, וערכו
השוואת מחירים

www.cateringo.co.il

 
קטלוגים דיגיטליים

 
הסטארטאפ שמחבר את ברז הבירה לאינטרנט
כדי לוודא שתקבלו את הלגימה המושלמת
 
26/04/17
דיתה שמואלי, שירות מזון+ 

 
 

אחד המקומות שלא מצפים לפגוש בו חידושי הייטק הוא פאב שכונתי וותיק, אך בעזרת טכנולוגיה של הסטארטאפ הישראלי WeissBeerger ברזי בירה בפאבים מסביב לעולם מתחברים לאינטרנט ושולחים דיווח על פעילותם ללא מעורבות אדם.

כך רגע לפני שמרימים לחיים על הבר ברז הבירה מספק נתונים על פעילותו בזמן אמת, ומאפשרים לבדוק אם הלקוח קיבל בירה שנמזגה בקצב הנכון, בטמפרטורה הרצויה ואם המזיגה בוצעה מחבית טרייה ואם יש צורך בהזמנת חבית חדשה.

המידע שנאסף משותף עם בעל הפאב ועם יצרניות הבירה לטובת שיפור השיווק. המידע מאפשר למדוד אם קצב צריכת הבירה מושפע ממתן חסות לארוע ספורט מסוים. באיזה שעות יש שינוי בצריכת הבירה, אם מזג האוויר משפיע על המכירות, באיזה אזורים נמצא קהל ששותה ויתר ובאיזה פחות.

לדברי אורי פינגרר, מייסד שותף בוייסבירגר, לפאב ממוצע אין יכולת לגייס בעצמו חידושי הייטק לייעול הפעילות. השימוש במערכת שלנו משלב בבר טכנולוגיות מתחום האינטרנט של הדברים המאפשרת לחפצים כמו ברזי בירה לשלוח ולקבל מידע דרך האינטרנט. מערכת ביג דאטה האוספות מידע על הרגלי השתייה בבר ומנתחות אותו לתובנות על התנהגות הלקוחות שיפתיעו אפילו את הברמן שמזג את המשקאות בעצמו.

וייסבירגר הוקמה על ידי עומר עגיב המשמש כמנכ"ל ואורי פינגרר סמנכ"ל פיתוח עסקי, ופועלת ברחבי אירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה וישראל. לחברה יש פיתוח נוסף לאיסוף מידע ממכונות מזיגה של משקאות קלים ומוגזים המשלבות סירופ ומים. בוייסבירגר הושקעו יותר מ-10מיליון דולר מהקרנות  ICV, אינוביישן אנדיבורס של אריק שמידט ודרור ברמן, גיגי לוי ומשקיעים נוספים. החברה מעסיקה 60 עובדים במשרדים הממוקמים בתל אביב, מנהטן ולונדון.


 

הרשם חינם לקבלת עדכונים!
דואר אלקטרוני *
שם פרטי *
שם משפחה
תפקיד/מקצוע *
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כניסה חופשית
למהדורה הדיגיטלית

יש להקליק על השער ולהמתין לטעינה
לצפייה באינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט
לארכיון מזון+
 
תערוכות, כנסים וימי עיון
 


 
אתר השפים ICPA
(בחסות מזון+) 
 
התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל - ICPA
www.icpa-israel.co.il

 

ספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 הוספה למועדפים    |   חזור למעלה    |    הפוך לעמוד הבית    |    מפת האתר    | 


 © כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת מירב-דסקלו הפקות בע"מ

לייבסיטי - בניית אתרים